Haylaz yakışıklı Ümit Erlim

4845 views Yorum yap

Pis Yedili dizisinin yakışıklı oyuncusu Ümit Erlim ile kısa bir söyleşiye var mısın?

Doğum tarihi: 27 Eylül 1987
Doğduğu yer: İstanbul
Okuduğun okul: Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Ne kadar zamandır “Pis Yedili “kadrosundasın, bundan önce neler yaptın?
“Pis Yedili” başladığından itibaren işin içindeyim ve üçüncü senesi olacak. Başlangıçta bu derece ses getirecek bir dizi olacağını düşünmüyordum.  Fakat, baya tuttu. Çok mutluyum bu yüzden. Yaptığım işte başarılı olmak ve bunu samimiyetle üretip göstermek için çok çalışıyorum.
Şu an yer aldığın başka projeler var mı?
Master yapmak için Londra’ya gideceğim. Bu yüzden fazla bir şeye odaklanamıyorum. Bu arada hafta sonları da “Pis Yedili”  sahnelerimi çekmeye geleceğim. Dolu dolu bir yıl olacak:)
“Pis Yedili” yazın da devam etti; tatil yapabildin mi?
Mayıs gibi Londra’ya gittim. Sonra dizide çalışmaya devam ettim. Aynı zamanda mezuniyet oyunum olan Shakespeare uyarlaması “Rüya”yı oynuyorduk. Ankara’ya ODTÜ Tiyatro Festivaline gittim. Aslında oldukça yoğun bir sene oldu benim için. Hem mezuniyet durumunda olduğumdan dolayı hem de yüksek lisans yurtdışı hayalleri kurduğum için. Çok tatil gibi olmadı, ama zaman zaman mutlu zaman zaman stresli bir yaz geçirdim.
Sen yaz tatilinde, kıştan daha çok çalışmışsın resmen. Yazın set nasıldı? Havuz kaçamakları yaptınız mı:)
Yok:) Yazın Sete 2-3 gün gittim. Epey yoğun günlerdi.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

JENNİFER LARWRENCE En Seksi Bulduğu Ünlüyü Açıkladı

Alaycı Kuş Kısım 2 filminin çekimleriyle meşgul olan güzel oyuncu Jennifer Lawrence geçtiğimiz günlerde FHM isimli İngiliz dergisi tarafından en seksi kadın seçilmişti.  X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin galasına katılan 23 yaşındaki güzel oyuncu kırmızı halıdaEntertainment Tonight ile yaptığı bir röportajda

Devamı   1185