Röportaj

En havalı çocuk: Furkan Palalı

O, “Best Model Of the World” yarışmasını kazanmakla kalmadı, kalplerimizi de çaldı! Hem yetenekli hem yakışıklı Furkan’a dikkat! Çünkü yakında odanı posterleriyle süsleyebilir, dizisini izlemek için tüm planlarını iptal edebilirsin!

Dünyanın en iyi modeli seçildin “dünyada benden iyisi yok“  diyor musun kendi kendine?
Öyle bir şey kesinlikle yok. Belki bu sene en iyisi bendim ama yarışmaya girmeyen iyi adamlar var. daha önce iyi olup da benimle yarışmayanlar da var. Yani yarışmaya katılanlar arasında en iyisi bendim ama Kıvanç ve Kenan gibi isimlerle yarışmadığım için bir şey diyemem.

Örnek aldığın biri var mı?
Babam ve zaman zaman ağabeyim. Mesela babam Azmi Palalı’yı da kendime benzetiyorum. Zamanında o da benim gibi futbol oynamış, oyunculuk yapmış, modellik yapmış çok sosyal birisi. Bana yol gösterip tavsiyeler veriyor hep.

Spor yapıyor musun?
Basketbol oynuyordum ama o artık benim için hobiye dönüştü. Uzun bir zamandır yoğun bir şekilde fitness yapıyorum.

Diyetle aran nasıl? Formunu korumak için kesinlikle yemediğin şeyler var mı?
Best modelin iki anahtar kelimesi spor ve diyettir zaten. Yağlı, tuzlu ve şekerli şeyler kesinlikle yemiyorum. Aslında yediklerimi söylesem daha iyi. Sabahları haşlanmış dört yumurtanın beyazı, öğlen spordan önce yağsız ve tuzsuz lapa pilav ya da makarna, spordan sonra ise tavuk göğsü ya da yağsız ton balığı. Ama ben bazen kendimi ödüllendirip ızgara köfte de yiyorum:)

 

Yorum Yapın