Röportaj

@french_oje @tugce_tb #dedikodu:)

alt

altBir zamanlar Heygirl okurları olan, hatta dergimizin koleksiyonunu yapan “Erkek Dedikousu” serisinin yazarları French Oje ve Tuğçe’yle, kitapları ve yaz aşkları hakkında harika bir dedikodu yaptık!

Birazda ilişkilere yönelelim! Kıskanç mısınız?
French oje: Ben hiç değilim ya:) Eski sevgilimi başka bir kızla görsem bile umrumda olmuyor. O bir süre sonra sanki benim kardeşimmiş gibi oluyor resmen! Ama flört ettiğim biri olduğunda yani henüz sevgilim değilse o zaman gerçekten kıskanıyorum. Bir de yakın arkadaşlarımı da çok kıskanıyorum mesela:)
Tuğçe Tb: Ben kıskanırım ama ölürüm de belli etmem:)

Yaz aşklarınızdan bu zamana kadar hiç devam eden oldu mu?
French oje: Olmadı. Ben çok şişmandım ve yüzme bilmiyordum. Çok yakışıklı bir çocuktan hoşlanıyordum ve bir sürü kızı rağmen o da bana ilgi gösteriyordu. Benim de flört etme yeteneğim biraz kötüydü. Hoşlandığım çocuğa “beni yüzdürsene” dedim. Elimden tutup beni balina gibi yüzdürdü ama tabii ki devam etmedi:)
Tuğçe Tb: Benim de bir yaz aşkım vardı ama o benden hiç hoşlanmıyordu. Ben de araya ortak arkadaşlarımızı koydum, gidin ondan hoşlandığımı söyleyin. Ama hiç oralı olmadı, hatta “ben onu kardeşim gibi görüyorum” falan demiş. Ben gene ısrar ettim arkadaşımı gene gönderdim, fakat yine olumsuz cevap aldım. Derken bu çocuk bir şekilde benden hoşlanmaya başladı, fakat o sırada o üniversite için Bursa’ya gittiğinden 15 günde bir ya da ayda bir görüşüyorduk. Sonra üniversiteyi bitirdi İstanbul’a geldi, ilişkimiz devam etti. Sonra nişanlandık, şimdi de evliyiz:)

Hayattan öğrendiğiniz en büyük ders nedir?
French oje: Yaptığın herşeyin senden çıkacak olması! Gerçekten dünyada herşey sırayla. Yani dün sen mutluysan, bugün ben oluyorum. Bugün sen bana yapıyorsan, yarın ben sana yapıyorum. Hiç olmayacak dediğiniz şey oluyor. Bir de hayatta gerçekten herşeyin bir sebebi var. Heygirl Kızları bu lafım size! Bütün dünya sizden nefret etmiyor, aileniz sizi sokakta bulmadı ve şişmansanız gerçekten zayıflıyorsunuz, hayatınızın aşkını buluyorsunuz ve o çocuk sana bakmıyorsa ileride daha yakışıklı birini buluyorsunuz:)
Tuğçe Tb: Temiz kalbinle ne istersen senin oluyor! Bir de üstünüze vazife olmayan şeylere bulaşmamak gerekiyor:) Bir de gerçekten birşey olmuyorsa mutlaka daha hayırlısı olacağı için!

 

Yorum Yapın