Röportaj

Efes Kızları sadece Heygirl’de!

ANADOLU EFES REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLA!

FATOŞ ALBAYRAK
Doğum tarihi: 28.08.1986
Burcu: Başak
Boyu: 1.71
Doğum yeri: Ankara

Nerede okuyorsun?
Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Efes Kızları’na katıldığım ilk sene son sınıfa geçmiştim. Okulum İzmir’de, ama provalarımız hafta içi her gün İstanbul’daydı. Etrafımdan bir seçim yapmam gerektiği söylense de ben kimseye kulak asmadan hem maçlarıma çıktım hem de okuluma gittim. Şimdi mezunum 🙂

Dans haricinde yaptığın bir iş var mı?
Özel bir spor merkezinde spor eğitmenliği yapıyorum ve buna dair eğitimlere katılıyorum. Son bir senedir de Ajda Pekkan’ın dansçılığını yapıyorum.

Efes Dance Square-Off’da birinci olmak ve Final Four’da gösteri yapacak resmi dans grubu olmak senin için neden bu kadar önemli?
Biz Türkiye’de bu işin en iyisiyiz ve bir benzerimiz daha yok. İsmimiz artık bir markaya dönüştü. Bir noktadan sonra bir üst basamağa çıkmak istersiniz. İşte bizim de arzuladığımız tam olarak bu. Final Four’da dans etmek istiyoruz, çünkü yurtdışında da deneyime sahip olmak istiyoruz. Bizim enerjimiz farklıdır. Zaten basketbolseverler bilirler. Bu işi iyi yaptığımızı düşünüyorum ve diğer takımları düşünecek olursak bayrağı taşıyanın bizim olmamız gerektiğine inanıyorum. Niye orada dans eden ekip ”Efes Kızları” olmasın?

Diyet yapıyor musun? Formunu nasıl koruyorsun?
Maçlardan önce iyi bir ısınma konsantre olma konusunda işimi kolaylaştırıyor. Mümkün olduğunca maçtan bir saat önce kahve içiyorum. Makyaj, saç, kostüm hazırlığı gibi rutin işlerimi de müzik dinleyerek yapmayı seviyorum. Hayatımda hiç diyet yapmadım. Ama gerek aile alışkanlıklarım, gerekse İzmir’de yetişmem olsun bana her zaman avantaj sağlamıştır. İyi bir beslenme stilim var. Yemek konusunda katı kurallara da sahip değilim. Bu tarz şeyler insanı daha da kışkırtıyor. Bana mutluluk veren tatlardan uzaklaşma taraftarı değilim. İşte bu nokta da spor devreye giriyor. O olmazsa olmaz!!! Sporun her şeklini, her türünü seviyorum ve spora her zaman varım! Bu da formumu korumadaki en büyük dostum.
ANADOLU EFES REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLA!

Yorum Yapın