Röportaj

Efes Kızları sadece Heygirl’de!

TUĞBA İDİZ
Doğum tarihi:18.12.1988
Burcu:Yay
Boyu:1.67
Doğum yeri: İstanbul

Efes Kızları’na nasıl girdin, nasıl seçildin?
Efes Kızları’na girmeyi çok istiyordum. Ajda Pekkan ile çalışıyordum ve konserimiz seçmelerin olduğu güne denk geldi. Sonra bir arkadaşım sayesinde güzel koordinatörümüz Müjgan Nadanoğlu ile tanıştım. Videolarım kulüp yöneticilerine sunuldu ve seçildim. Daha sonra her sene bütün Efes Kızları’nın da katıldığı elemelere girip Efes Kızları’ndan biri olma serüvenime devam ettim.

Nerede okuyorsun?
Anadolu Üniversitesi iktisat bölümü mezunuyum. Ayrıca şu anda İstanbul Üniversitesi Yönetim 4. Sınıftayım. İkinci üniversitemi okumaktayım.

Dans haricinde yaptığın bir iş var mı?
Ev işleri:) temizlik, yemek:)

Efes Dance Square-Off’da birinci olmak ve Final Four’da gösteri yapacak resmi dans grubu olmak senin için neden bu kadar önemli?
Çünkü biz Efes Kızları olarak Türkiye’de tek markayız. Köklü bir geçmişe sahip olmamızla birlikte bize rakip olarak birçok dans ekibi kuruldu fakat kimse bizim gibi organize, iyi ve profesyonel olamadı. Sadece Türkiye’de değil dünyadaki sayılı iyi dans ekiplerinden biriyiz. Türk hayranlarımızın yanı sıra yabancı hayranlarımız da bulunmakta. Kalitemiz ortada. Biz de bunu bir kez daha tüm dünyaya göstermek istiyoruz.

İşinle özel hayatını birbirine karıştırır mısın?
İşimle özel hayatımı birbirine karıştırmam, çünkü ben bir profesyonelim. Her şey olması gerektiği yerde hayatımda.

İlişkilerinde kıskanç mısın?
Maddi manevi bir kıskançlığım yok. Güzellik olsun mal mülk elbise kıyafet hiçbir şeyi kıskanmam, ama sevdiğim adamı, sevgilimi çok kıskanırım 🙂 Arkadaşlarım  dostlarım olsun başarısı mutluluğu benim mutluluğum benim başarımdır, kıskanmam. Ama benim erkeğim sadece bana ait olmalı.

ANADOLU EFES REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLA!

Yorum Yapın