Bu kız bizden!

1296 views Yorum yap

 

“Tuttu Fırlattı Kalbimi” diyen Gökçe, ilişkiler hakkında tüyolar veriyor! 

 

Bir ilişkide yaptığın işe saygı duyulmadığını hissettiğin zaman ne yaparsın?

Eğer sürekli olarak saygısızlığı devam ediyorsa ve o çocuğu çok sevmiyorsam ayrılırım. Ama aşırı seviyorsam da konuşmayı denerim, bu hareketinin çok rahatsız ettiğini söylerim.  Ufak yaptığı saygısızlıklara göz yumabilirim çünkü ben de farkında olmadan yapıyor olabilirim:)
18 yaşındayken en büyük hayalin neydi?
Açıkçası ben çok hayal kurmadım. O sırada ne yapmak istiyorsam onu yaptım. Güzel sanatlar okudum, müzikle ilgilendim. Çünkü en ne zaman hayal kursam hep başka nedenlerden dolayı gerçekleşmedi. O yüzden hayallere pek inanmıyorum ve o sırada ne istiyorsam onu yapıyorum.
Başak burcunun özelliklerini taşıyor musun?
Birçok özelliğini taşıyorum aslında. Ama bir yandan da yükselenim Akrep olduğunda arada dengesizliklerim tutuyor. Bir de her ne kadar sevmesem de maalesef çok fazla rahat bir insanım! Örneğin 15:00’da arkadaşlarımda buluşacak olmama rağmen 14.45’te hala evde oturuyor olabilirim! “Nasılsa yetişirim amaaan” modunda sinir edici bir rahatlığım var yani:) Ama bazen de çok panik olabiliyorum. Değişken bir insanım kısacası:)
Sevdiğin yabancı grup ve şarkıcılar kimler?
Gwen Stefani ve Tanju Okan’ı çok seviyorum. Grup olarak da “N.E.R.D.”, “Miss Platnum” ve “Foo Fighters” da favorilerimden:)
En sevdiğin şarkın?
Yeni albümümde dinleyeceğiniz “20’li Yaşlarım” 🙂
En sevdiğin dizi?
Kesinlikle “1 Kadın 1 Erkek!”
En sevdiğin renk?
Yeşil!
En sevdiğin tatil yeri?
Aslında Marmaris’i çok seviyordum ama artık canlı müzik yapan yer hiç kalmadığından, pek gitmiyorum. Çünkü canlı müzik yapan yerlere bayılıyorum. Eskiden bir yerde Athena sahne alırdı, başka bir yerde Bora Uzer çıkardı. Şimdi bütün o mekanlar kapatıldı:) Diğer yandan da kedilerim sağ olsun uzun zamandır tatile gidemiyorum. Onları birilerine bırakmak istemiyorum ve 3 kediyi yanımda da götüremiyorum:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir