Bu yakışıklıyı “Ben”imse :)

1828 views Yorum yap

“Narnia Günlükleri”nin Prens Caspian’ı bu defa “Yedinci Oğul” filmiyle karşımıza çıktı. İngiliz yakışıklıyı yakın takibe almanın tam zamanı!


Eğitimli tiyatrocu
Başarılı oyuncu, disiplinli bir ailesi olduğunu ve çok iyi okullarda eğitim gördüğünü söylüyor. Hatta gittiği lisenin akademik başarısı o kadar yüksekmiş ki Ben’in lise yılları neredeyse yalnızca ders çalışmakla geçmiş. Ben; Kingston Üniversitesi, Drama ve İngiliz Edebiyatı Bölümü’nden mezun.

Sesi de güzel
Ben, sanatın neredeyse her alanına yatkın. Kendisi aynı zamanda çok iyi bir müzisyen. Kısa bir süreliğine Hyrise adlı bir erkek grubunda şarkı söyleyen yakışıklı, İngiltere’yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil etme hakkını kıl payı kaçırmış.

Önce dizi yıldızlığı
Üniversiteden mezun olduktan sonra bir süre müzikle ve tiyatroyla ilgilenen Ben, televizyon dizilerine de konuk oyuncu olmuştu. Yakışıklımızın ilk sinema projesiyle Neil Gaiman’ın aynı adlı romanın uyarlanan “Yıldız Tozu” oldu.

Narnia’nın Prensi
Oldukça yetenekli bir oyuncu olan Ben, kısa sürede kendini büyük film projelerinin başrolünde buldu. 2008’de “Narnia Günlükleri: Prens Caspian” filminin prensi olarak karşımıza çıktı ve bizi kendine hayran bıraktı.

Hassas çıtır
Bir sürü önemli yapımda başrol oynasa da eleştiriler konusunda oldukça hassas, hemen olumsuz etkilenebiliyor. “Bazen hakkımda kötü bir yorum okuduğumda kendimden şüpheye düştüğüm oluyor” diyor.

Hayalperest
“Yıldız Tozu”, “Narnia Günlükleri” ve “Yedinci Oğul” gibi birçok fantastik filmde rol alan Ben, tam bir hayalperest! Hayal kurmayı ve kendi dünyasında yaşamayı çok seviyor. Ona göre; her insanın kaçıp sığınacağı bir dünyası olmalı.

Çekingen
Çekingen tavırları yüzünden zaman zaman yanlış anlaşılıyor. İnsanlar, yeni tanıştıklarında onun biraz soğuk olduğunu düşünüyorlar. Oysa o herkesle hemen samimiyet kuramayan, biraz içine kapanık biri sadece.

Zeki kız seviyor!
Ben; zeki, kendi ayakları üstünde durabilen ve hem sevgilisi hem de kankası olacak bir kız istiyor. Nazik insanları beğeniyor; kabalığa ise hiç tahammülü yok.

Aksanları meşhur
Şimdiye dek yer aldığı çoğu projede farklı aksanlar kullanmak zorunda kullandı. “Farklı yerlerden gelen karakterleri canlandırma şansı buldum. Haliyle yer aldığım filmlerde kendi aksanımı pek kullanmadım” diyor.

Sportmen
Ben, sporla da yakından ilgili. Yüzmeyi çok seviyor. Ayrıca tenis, basketbol ve krikete de bayılıyor. Özellikle ortaokul ve lise yıllarında spora çok düşkün olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir