Röportaj

Aşka nakavt olmuyor

alt

 alt“En iyi Arkadaşım”, “Kız Babası” gibi dizilerde ve pek çok reklam filminde oynayan Şan Bingöl, aynı zamanda tiyatro oyuncusu. Onla, Heygirl’ün bu ayki sayısında yaptığımız röportajın devamını merak ediyorsan hemen tıkla!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* İlişkiniz yürümedi ve ayrıldınız diyelim. Hemen önündeki maçlara mı bakarsın, yoksa bir süre ringlerden uzak kalmayı mı tercih edersin?
İçimdeki enerjiye ve heyecana bağlı ve de mevsim baharsa duramam yerimde. Gerçek şu ki aşk bazen es geçebiliyor sizi ve öncelikle onu beklemek gerekiyor dönüş için:)

* Sence aşkta ilk raundu kazanan, maçı alır mı? Yani ipleri bir kez eline alan, ilişkiye sonuna kadar yön verir mi? 
Evet, ilk birkaç raund çok önemli, ama ipleri karşılıklı tutsak çeksek, bıraksak sarsak birbirimizi ve yön versek ilişkimize, en doğrusu bu değil mi?

* O kadar çok yumruklaştınız ki, artık senin enerjin kalmadı. Doping alarak ilişkiye devam mı edersin, yoksa pes edip ringi terk mi edersin?
Onu ve kendimi adam etmeden vazgeçmem. Her savaş daha da güçlendirir bizi ve ilişkimizi. Ama yine de olmuyorsa, çekip giderim hayatından…

* Onun kız arkadaşlarından biri maça havlu attı ve ilişkinizi bozdu. Hakkında çıkan bu dedikodularla nasıl başa çıkarsın ve sevgilini masum olduğuna nasıl ikna edersin?
Düşünürüm ve duyduklarını aynı şekliyle anlatmasını isterim. Doğruları kanıtlarım. Ama dağılırım biraz çünkü onun güvensizliği beni etkiler. Olayları hemen kavramalıdır ve gözlerimdeki gerçeğe inanmalıdır…

* Biriniz nakavt oldunuz ve maç bitti. Sence bu maçın galibi var mı?
Aşk, her zaman kazanır. Bitmiştir, ama uçup gitmiştir bir yerlere, güzel düşlere…

 

Yorum Yapın