Adanalı 4 aşık: Kolpa

1356 views Yorum yap
alt

altKonser turları olmasına rağmen ne yaptık ettik, onları yakaladık! “Yatağın Soğuk Tarafı”ndan, bir de haliyle aşklarından konuştuk!

 

Şarkılarınızı kendi ilişkilerinizle bağdaştırıyor musunuz?

Tabii ki, zaten şarkılarımız hep yaşanmışlık üzerine yazılmış şarkılar. Sezen Aksu’nun da dediği gibi bizce de bir şeyler yaşamadan yazılan şarkılar eksiktir.

Ayrılık acısı çekerken günlerce ağlayıp evden çıkmadığınız oldu mu?
Günlerce ağlamak şeklinde değil de, günlerce evden çıkmadığımız oldu. İnsan bir süre mutsuz oluyor ve hayattan da zevk almadığı için bir süre insan içine çıkmak çok zor geliyor.

Ayrılık sonrası çivi çiviyi söker denir. Sizce bu doğru mu?
Kesinlikle katılmıyoruz. Ayrılığı unutmak için başka insanlarla görüşmek ve değersiz ilişkiler yaşamak çok daha kötü yapıyor insanı ve ayrıldığınız kişiyi daha da fazla hatırlatıyor. Daha çok acı çekiyorsunuz. En güzeli zamana bırakmak ve saçma sapan ilişkilerden uzak durmak:)

Beyaz Show’daki canlı performansınız sırasında Beyazıt Öztürk sizi çok beğendiğini söyledi. Siz en çok kimleri beğeniyorsunuz?
Şu anda Türkiye’de birçok başarılı ve farklı işler yapan gruplar var. 1-2 isim haricinde çoğu grubu başarılı buluyoruz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

maNga seni senden alacak!

15 Nisan 2009 tarihinde raflarda yerini alan ikinci albümleri Şehr-i Hüzün’ün ilk video klibini “Dünyanın Sonuna Doğmuşum” adlı şarkıya çekerek listeleri altüst eden maNga, ikinci video klibini albümün öne çıkan parçalarından biri olan “Beni

Devamı   2633