Röportaj

5 adımda Madison Beer

Yakışıklımız Justin Bieber’ın keşfi olan ve bugünlerde ilk albümü üzerinde çalışan bu esmer güzeli radarımıza almanın zamanı geldi!


Yazı Arzu Dalyan

1. YouTube güzeli
5 Mart 1999 doğumlu olan Madison Beer, on iki yaşından beri YouTube’a videolar yüklüyor. Pop ve R&B türündeki sevilen şarkıları kendince yorumlayan Madison, kısa sürede Justin Bieber’ın ilgisini çekmeyi başardı. Justin, Madison’ın, Etta James’ten “At Last” şarkısını yeniden yorumladığı videonun linkini paylaşınca, Madison sevinçten adeta çıldırmış; hoplayıp zıplamış! Justin’in yardımı sayesinde takipçi sayısı hızla artan çıtır, şu aralar Scooter Braun menajerliğinde ilk albümü için çalışıyor.

2. Justin ve Cody ile kanka
Justin Bieber, bu yetenekli fıstığa sadece sosyal medyada yardımcı olmakla kalmadı. Onu, kendisinin de bağlı olduğu müzik firmasının çatısı altına aldı, onun “Melodies” videosunda göründü. Onu kendisiyle beraber turneye çıkarıp sahnesinde yer verdi. Ayrıca albümüne de yardımcı oluyor. İkili, stüdyoda beraber bolca vakit geçiriyor. Justin, Madison’ı, kankalarından Cody Simpson ile de tanıştırdı. Madison ve Cody, “Valentine” şarkısında düet bile yaptı!

3. Müziğe tutkun
Madison, müziğe resmen aşık. Takılmayı en çok sevdiği yerin stüdyo olduğunu söylüyor. “Şu an hayalimi yaşayıp profesyonel şarkıcılığa adım attığım için çok ama çok mutluyum. Bunu dünyalara değişmem” diyor. Madison piyano çalmaya da bayılıyor ve boş vakitlerinde bol bol pratik yapıyor.

4. Fanlarıyla arası çok iyi
Bütün şarkıcılar, onlar sayesinde şu an bulundukları yere geldiklerini bildikleri için hayranlarını severler ama Madison’ın onlara duyduğu sevgi ve minnet çok başka. Hayranlarını; “şefkatli, eğlenceli, sadık, güzel, müthiş ve destekleyici” olarak tanımlıyor; yani gördüğün gibi onları öve öve bitiremiyor. Ayrıca onların fikirlerine de çok önem veriyor ve “Albümümün ismi ne olsun?” diye danışmaktan çekinmiyor.

5. Hala eski Madison
Madison’ın hayatı kısa önce aniden değişti. Justin Bieber ve Cody Simpson gibi isimlerle arkadaş oldu, albüm anlaşması imzaladı. Ama o hala normal bir genç kız. Dans etmek, şarkı söylemek, piyano çalmanın yanı sıra o da bizim gibi YouTube’da komik videolar izlemeye ve eğlenceli selfie’ler çekmeye bayılıyor:)

Yorum Yapın