Robsten sırları!

1570 views Yorum yap
alt

altGeçtiğimiz günlerde Justin Bieber başarılı bir ilişkinin sırlarını açıklamıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu kez de Robert Pattinson ve Kristen Stewart birlikteliği incelemeye alındı! İlk ‘The Twilight Saga’ filiminin çekimleri sırasında başlayan ilişkileri hala devam ediyor. İşte bu ilişkiyi devam ettiren 3 faktör:
1-    Ünlülerinin ilişkileri herzaman sevenleri tarafından takip edilir ve çok fazla dedikoduya sebep olur. Ama Rob ve Kristen, ilişkilerini olabildiğince gözlerden uzak yaşamayı başardılar.
2-    Twilight dışındaki işleriyle oldukça meşgul olduklarında bile birbirlerinden hiç kopmadılar ve fırsat buldukça birbirlerini ziyaret ettiler.  
3-    Yapılan röportajlarında birbirleri için hep övgü dolu konuştular…                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   İşte sana kendi ilişkinde de örnek alabileceğin 3 önemli sır…

İlgini çekebilir

altRobert baba olursa…!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Zaman Yolcusunun Karısı

Kızlar aşk konusunda ne kadar özverili oluyorlar. Erkeklerse, biraz daha rahat takılıyorlar, nedense? Bu film kimsenin çözemeyeceği ilginç bir kusuru olan Henry’nin Clare tarafından ne kadar çok sevildiğini anlatıyor. Çok romantik:(

Devamı   1082