Robsten sırları!

1892 views Yorum yap
alt

altGeçtiğimiz günlerde Justin Bieber başarılı bir ilişkinin sırlarını açıklamıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu kez de Robert Pattinson ve Kristen Stewart birlikteliği incelemeye alındı! İlk ‘The Twilight Saga’ filiminin çekimleri sırasında başlayan ilişkileri hala devam ediyor. İşte bu ilişkiyi devam ettiren 3 faktör:
1-    Ünlülerinin ilişkileri herzaman sevenleri tarafından takip edilir ve çok fazla dedikoduya sebep olur. Ama Rob ve Kristen, ilişkilerini olabildiğince gözlerden uzak yaşamayı başardılar.
2-    Twilight dışındaki işleriyle oldukça meşgul olduklarında bile birbirlerinden hiç kopmadılar ve fırsat buldukça birbirlerini ziyaret ettiler.  
3-    Yapılan röportajlarında birbirleri için hep övgü dolu konuştular…                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   İşte sana kendi ilişkinde de örnek alabileceğin 3 önemli sır…

İlgini çekebilir

altRobert baba olursa…!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Emre Aydın’dan “Bu Yağmurlar”

Emre Aydın,  İsveç’te “Kelly Clarkson, Eagle Eye Cherry, Sinead O’Connor, Santana gibi dünyaca ünlü sanatçıların da albüm kayıtlarını yaptığı “Mr Radar Music Stüdyoları”nda  Mats Valentin Prodüktörlüğünde albüm çalışmalarını tamamladı.

Devamı   1072