Ünlüler

RiRi’nin gizli hayranları

Rihanna, yaptığı müziklerle olduğu kadar çalkantılı aşk hayatı ile de her zaman konuşulmaktan kurtulamıyor. Aslında bir aşk kadını olduğunu her röportajında dile getiren RiRi’nin ünlüler dünyasındaki duygulu aşıklarını mercek altına aldık. Kimler kimler var bu listede şaşıracaksın!

 

 

 

 

 

 

 

Harry Styles

 

Herkes gibi Harry de RiRi’nin büyüsüne kapılmış isimlerden sadece bir tanesi. Rihanna ve Styles ödül törenlerinde vakit buldukça yan yana geliyorlar. Kameralara poz vermek dışında ayak üstü sohbet eden ikiliyi hiçbir zaman dışarıda beraber göremesek de Harry’nin en büyük dileği Rihanna ile bir yemeğe çıkabilmek. Verdiği bir röportajda: “Ona kesinlikle bayılıyorum. Eğer beni kardeşi olarak görmeseydi kesinlikle şansımı denerdim” diyor.

 

 

 

 

 

 

Miles Teller

Son zamanların adından en çok bahsettiren yakışıklı oyuncusu Miles da Rihanna hayranları kervanına katılanlardan. Barbadoslu güzel ile bir kez tanışma fırsatı bulduğunu söyleyen Miles, ona o kadar hayran kalmış ki gözlerini bir türlü ondan alamamış. RiRi için: “Kesinlikle saçlarına ve ona aşık oldum. Bir insan hem komik hem güzel hem de kibar olmayı nasıl başarabiliyor bilmiyorum” diyen yakışıklı, anlaşılan aşık olmanın eşiğinde!

 

 

 

Justin Bieber

 

Justin’in Rihanna’ya olan bağlılığını bilmeyen kalmamıştır. Ancak biz yine de akıllardan çıkmış olma ihtimaline karşılık hatırlatalım dedik. Justin müzik dünyasına yeni atıldığı zamanlar sürpriz bir şekilde RiRi’den tebrik mesajı almış. Bunun üzerine tanışan ikili birlikte güzel vakit geçirmişler. Genç Justin neredeyse kalbini çılgın yıldızı kaptırıyormuş. Rihanna’ya çıkma teklifi eden ve “hayır” cevabı olan Bieber, uzun süre yasta kalmış diye duyduk. Ama merak etme, ikisi de şu sıralar çok sıkı arkadaşlar!

 

 

Kevin McHale

“Glee” dizisinin unutulmaz yıldızı Kevin, Rihanna ile hiç tanışma fırsatı yakalayamadığı halde yıldız şarkıcıya fena halde abayı yakmış durumda. Kevin’ın söylediğine göre o büyük bir Navy ve RiRi’nin tüm şarkıları ezberinde. “Eğer bir gün onunla tanışırsam bayılıp kalmaktan korkuyorum. Rihanna kesinlikle hayallerimdeki kadın ve bu da onu ulaşılmaz yapıyor” Diyerek birçok hayranın duygularına tercüman olan Kev, umarız kısa zamanda RiRi ile tanışabilir.

 

Drake

Drake Rihanna’nın yıllar önce olaylı bir şekilde ayrıldığı eski sevgilisi. “Eski sevgiliden hayran mı olur?” dediğini duyar gibiyiz. Anlaşılan olunuyormuş çünkü geçen yıllara rağmen Drake hala koyu bir Rihanna hayranı. Röportajlarında sıkça bu konuya yer veren Drake, RiRi için: “Ona hayranım çünkü dünyanın tozunu dumanına katan bir yıldız oldu. Rihanna eşsiz biri” sözleriyle cevabımızı kendi vermiş oldu.

 

 

Austin Mahone

Yakışıklı şarkıcı Austin Mahone’in en büyük isteği ne biliyor musun? Rihanna ile Disneyland’a gidip çılgınlar gibi eğlenmek. Ne tatlı ama! Daha önce ödül törenlerinde karşılaşan ikilinin ettiği sohbetler Austin için paha biçilemez anlarmış. Müzik dünyasında en beğendiği isimin Rihanna olduğunu söyleyen Mahone, “Onunla evlenmeyi gerçekten çok isterdim! Kim istemez ki?” diyerek hayranlığını konuşturmuş oluyor.

 

 

Colton Haynes

Yakışıklılığı ile başımızı döndüren oyuncu Colton, tam bir Rihanna’cı. Şimdi söyleyeceğimizi kulaklarını iyice açıp dinlesen iyi olur çünkü muhtemelen şaşkınlıktan bir süre kendine gelemeyeceksin. Colton o kadar büyük bir Rihanna hayranıymış ki yıllar önce gidip RiRi’ye albümünü imzalattırmış! Üstelik imzalı albüm hala evinin başköşesindeki yerini koruyormuş! Bu sırrını zar zor paylaşan Colton, “Ona sarılmak muhteşem bir his. Zaten kendisi baştan aşağı muhteşem” diyor.

Yorum Yapın