Ünlüler

“Aşk” yayınlandı!

Türkiye’de yapılan ilk popstar müzik yarışmasında birinci olan Levent Ertan’ın “Aşk” adlı şarkısı Youtube’da yayınlandı. 

Levent Ertan “Aşk” şarkısında terk edilmiş bir gencin gözlerinden aşkı tarif ediyor, şarkıdaki ruhun yansıması olarak; insanların peşinden koştukları ve tutunmaya çalıştıkları an be an zorlaşan aşk hikayelerini anlatmaya çalışan Levent Ertan, aslında günümüzde herşeyin hızlı tüketildiği ve aşkların sadakatin yok olma eğilimi ile yüz tutmuş durumda olduğunu, insanların sadece maddeye tutunup gerçek aşkı karçıkdıklarını ifade ettiğini söyledi.

Onbeş yıldır müzikle uğraşan Levent Ertan’ın “Aşk” adındaki single çalışması stüdyo 5. kat’ta 3 aylık bir çalışma sonucunda hazırlandı. Ortaya iyi bir sound çıkmasını sağlayarak aranjeleri hazırlayan Seçkin Özer projenin mix ve masteringine de imzasını attı, single çalışmasında Aşk adlı şarkının bir de Trance House konseptinde remix versiyonu da yer almaktadır, şarkıda döneminin en iyi müzisyenleri ile çalışan Levent Ertan’a gitarda Caner Güneysu, bas gitarda Birkan Şener ve çelloda Özer Arkun eşlik etti.
İmaj fotoğraflarını Ümit Karaların çektiği Levent Ertan’ın video klibinin yönetmenliğini Emrah Mavi’nin üstlendiği klip, İstanbul ve Şile’nin çeşitli mekanlarında çekildi. Klipte Canon 5D Mark II kamera kullanıldı daha çok doğal çekimler ve kareler yakalanmaya çalışıldı… Bir gencin çaresizliğini yansıtmaya çalışan klip bir performans klibidir. 8 kişilik ekibin çalıştığı klip çekimleri 12 saatlik bir Çalışma sonucunda İstanbul’un çeşitli semtleri ve Şile’de tamamlandı.

Yorum Yapın