Pembe leydi Winehouse!

1344 views Yorum yap
alt

 altHayatını yoluna koymaya çalışan Amy Winehouse, pembe kıyafetler giyinip jimnastik yapmaya başladı. Üstelik dahası da var!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz haftalarda St. Lucia’daki tatilini sona erdiren ve İngiltere’deki evine geri dönen Amy Winehouse, hayatına çekidüzen vermeye kararlıymış. Uzun zamandır olmadığı kadar sağlıklı görünen Winehouse, pembe ceketi ve pembe çantasıyla uslu bir kız imajı mı çizmeye çalışıyor dersiniz? Jimnastik yapmaya başlayan Amy, spor yapmaktan çok memnunmuş. Tabii eski kötü alışkanlıklarını bir anda bırakamamış o ayrı. Jimnastik arasında elinde sigarayla görüntülenmiş. 

Amy ayrıca, kocası Blake Fielder Civil ile arasını düzeltmeyi de kafasına koymuş. Onu çok sevdiğini, yanında kendisini dünyanın en güzel kadını gibi hissettiğini söyleyen Amy, bakalım nasıl bir sonuç alacak? Bu arada yaklaşık bir sene kaldığı cezaevinden çıkan Blake Fielder’de Amy ile ilgili sorulara yuvarlak cevaplar veriyormuş. Yani ikili için hala bir umut var..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutfak

Tatlı krizi gelenlere…

Görüntüleri nefis, tatları birbirinden leziz… İşin sırrı yaz meyvelerinde…  Tabii bir de senin el becerinde. Haydi, bu enfes meyvelerle neler yapabilirsin, bir bak!            

Devamı   2043