Genel Manşet Ünlüler

Önce hayran sonra sevgili

Sevdiğin ünlüyle mutlaka sevgili olma hayali kurmuş ve ardından da gerçekleşmeyeceğine dair mutsuzluk yaşamışsındır. Ama umudunu kaybetme çünkü bu kişiler önce hayran sonra sevgili oluyor.

Sevdiğin ünlüyle mutlaka sevgili olma hayali kurmuş ve ardından da gerçekleşmeyeceğine dair mutsuzluk yaşamışsındır. Ama umudunu kaybetme çünkü bu kişiler önce hayran sonra sevgili oluyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Tom Felton & Jade Olivia

Tom Felton & Jade Olivia

Tom ve Jade “Harry Potter” setinde tanıştılar. Jade, Tom’u ilk gördüğünde tutulmuş. Dostlukları zamanla aşka dönüşmüş. Hatta Jade, “Ölüm Yadigarları:Bölüm 2”de Draco’nun eşini canlandırdı.7 yıl sevgili olan çift maalesef 2016’da ayrıldı.

Halsey & Evan Peters

2019’un sonlarına doğru birlikte olan çifti sonuna kadar destekliyoruz. Evan, Emma Roberts ile 7 yıl boyunca inişli çıkışlı ilişkisine devam etti ve geçtiğimiz yıl noktalama kararı aldılar. Bir süre sonra Evan’ı, Halsey’nin yanında sık görür olduk. Halsey uzun zamandır Evan’ın hayranı. 2013 yılında “Evan Peters’ın benimle çıkmasını diliyorum”ve2014’te de “Evan Peters’a aşığım” diye tweetler atmıştı. Halsey’in dileği geçtiğimiz yıl gerçekleşti. Onların aşkı önce hayran sonra sevgili yolundan geçti:)

Jake T. Austin & Danielle Ceasar

Jake T. Austin &Danielle Ceasar

Sadece filmlerde olacak bir aşk hikayesinden bahsedeceğiz. Danielle, uzun bir süredir“Waverly Büyücüleri” oyuncusu Jake’i sosyal medyadan stalklıyormuş. 2011’de düzenlenen bir hayran buluşmasına gidip onunla tanışmayı başarmış.Hatta Jake’i öyle bir etkilemiş ki kısa süre sonra sevgili olmuşlar. Oyuncu, “Hayatının aşkıyla nasıl ve nerede tanıştığının hiç önemli değil” diyerek hayallerimizin gerçekleşeceğine dair bizleri umutlandırıyor.

Joe Jonas

Joe Jonas

Sophie Turner ile evlenmeden önce Joe pek bir çapkındı. Upuzun bir sevgili listesi olan şarkıcı için kız arkadaşınınünlü ya da hayran olması önemli değil. Kalbinin sesinidinleyip hoşlandığı kişiye doğru adım atmaktan çekinmezmiş. Jonas Brothers arasında en çok hayranla çıkan üye olduğunu da itiraf ediyor. Neyse ki Sophie ile tanıştı da o çapkın günlerine “Elveda” dedi.

Justin Bieber & Hailey Baldwin

Justin Bieber & Hailey Baldwin

Hailey her zaman Justin’in hayranıydı. Sevgili olmadan önce bile onu her konuda destekledi. Justin de aynı Joe gibi hayranlarıyla çıkmaktan çekinmeyeceğini daha önce açıklamıştı. Sonuçta şarkıcı, şu an büyük hayranı Hailey ile evli:)

One Direction

One Direction

Hangi birini söyleyeceğimiz bilemedik, o yüzden üyeleri tek bir başlıkta toplayalım dedik. Özellikle Harry, Liam ve ‎Louis birçok hayranıyla sevgili oldu. Şu an onlarla birlikte olmasalar da aşık oldukları kişinin ünlü veya hayran olması fark etmiyor.

Yorum Yapın