Manşet Ünlüler

Niall itiraf ediyoor

Niall Horan büyük itiraflarda bulundu! Şarkıcı artık daha fazla içinde tutamayacağı sırlarını paylaştı.

Sürprizlerden korkuyor

Herkes sürprizleri sever değil mi? Ancak bu Niall için tam bir kabus. “Utangaç bir yanım var. Birileri ‘İyi ki doğdun’ diye şarkı söylemeye başlamasından nefret ediyorum. Sürprizler en büyük korkum” diye bu durumdan bahsediyor.

1D sonrası endişeleri

One Direction’ın ardından solo kariyerine adım attığında Niall, kimsenin müziğini beğenmeyeceğini düşünmeye başlamış. Çünkü yeni çalışmalarının grubun başarısıyla karşılaştırılacağına inanmış. Grup olarak yakaladıkları başarılar büyük olunca gözü korkmuş. Ancak şimdi bu düşüncelerini geride bırakmış.

O bir başak erkeği

Niall tam bir başak burcu erkeği olduğunu söylüyor. Organize etme konusunda üstüne yokmuş ve evi her zaman pırıl pırıl görmekten hoşlanıyormuş.

İkinci adının sırrı

Niall’ın ikinci adı James’in özel bir anlamı var. Şarkıcının büyük babasının adı Seamus’mış ve bu adın İrlandaca’da eş değeri de James’miş. Anlayacağın Niall, büyük babasını adını taşıyor.

Şöhret ona göre değil

Şarkıcı dünya çapında üne sahip olsa da, o hiç kendini bir süper star gibi hissetmiyor: “Ben sadece ünlü olayını düzene sokmaya çalışıyorum. Toplum, bizim herkesten üstün olduğumuza karar verdi. Aslında tuhaf bir iş yapan tamamen normal insanlarız.”

Lakabını sevmiyor

Birçok kişi onu “Nialler” olarak çağırsa da, bu şarkıcının hoşuna gitmiyor. Hatta insanların ona bu şekilde seslenmesi bir yerde onu üzüyormuş. “Keşke daha iyi lakaplarım olsa” diye talepte bulunuyor.

Tam bir Polyanna

Enerjisini yüksek tutmayı seven şarkıcı kendisini sürekli pozitif düşünmeye zorluyor. “Her zaman en iyisini görmeye çalışıyorum” diye kötü olayların onu çok etkilemediğini söylüyor.

“Harry Potter” tutkusu

Bir İngiliz olmasına rağmen şarkıcının uzun yıllardır “Harry Potter” hayranı olmadığını biliyor muydun? Ta ki Londra’daki “Harry Potter” stüdyolarını ziyaret edene kadar. Şimdi ise büyük bir hayran. O ve Ron’un çok yakın arkadaş olabileceklerini ve sürekli dersten kaytarma potansiyeline sahip olduklarını ekliyor.

Aslanlara hayran

Niall’ın ormanların kralı ile özel bir bağı var. Birkaç yıl önce safari yapan şarkıcı, aslanların doğal ortamlarını yakından görme şansını yakalamış ve bu görüntü onu çok etkilemiş. O günden beri aslanların çok özel hayvanlar olduğunu düşünüyor.

Golf tutkunu

Şarkıcının büyük bir golf tutkunu olmadığını bilmeyen yok. Ancak insanların golfe karşı önyargını olduğunu düşünüyor: “Herkesin tahmin ettiğinden daha iyi bir spor. Sadece yaşlıların yaptığını düşünenler var. Ancak bir başladınız mı, ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz.”

 

Yorum Yapın