Ünlüler

Neden ‘Twilight’???

alt

altSenelerdir ‘Twilight’ tutkunusun!

 

 

 

 

 

 

Kitaplarını okudun, filmlerini izledin, karakterlere aşık oldun, hatta Bella olmayı hayal ettin! Peki hiç bu hayranlığın nedenlerini düşündün mü?  İşte sana 10 sebep!
10. ‘Twilight’ serisinin her bir filmi olağanüstü idi. Öyle görsel efektler kullanılmıştı ki etkilenmemek mümkün değil. Kavga sahneleri de çok iyiydi çünkü bizler bir vampirin gücünü sergilemesini izlemekten keyif alıyoruz!
9. Twilight Dünya’nın en güzel yerlerinden birinde çekildi. Amerika’nın kuzeybatısı ve Washington bir vampir filmi için ideal manzaralarla dolu. Üstelik kavga sahnelerinin geçtiği ormanlar ve dağlar muhteşem.
8. Galalar çok eğlenceliydi. Diğer fanlarla karşılaşmak çok keyifliydi.
7. Stephenie Meyer vampirlerin nasıl olmaları gerektiği konusunda çok yaratıcıydı ve özellikle vampirlerin insanları öldürdüğü konusunda miti değiştirip Cullen’ları çok daha sempatik göstermeyi başardı.
6. Karakterlerin hayalnii kurabilmeyi ve bu denli centilmen erkekler olduğunu düşündürmesi etkileyiciydi.
5. Karakterlerin aileleriyle ilişkileri ve ailenin en önemli şey olduğunu vurgulamaları önemliydi.
4. Twilight’ı çok sevdik çünkü yepyeni bir türle tanıştık. Belki The Hunger Games ‘de en az Twilight kadar başarılı olacak ve Katniss Everdeen’siz bir dünya düşünemeyeceğiz!
3. Taylor Lautner’ı çok sevdik. Jacob’un Bella’yla ilişkisini izlemek çok keyifliydi.  Tabii ki Taylor’ın yakışıklılığının da bu işte payı var:)
2. Bella ve Edward arasındaki aşk ise en iyi şeydi. Edward o kadar tatlı bir centilmen ve Bella’ya o kadar önem veriyor ki sevmemek mümkün değil!
1. Kendimizi Bella Swan’i yerine koymak ise büyüleyici. Belki bir vampir hikayesi son derece gerçek dışı olabilir ama Bella normal bir insan ve O’nun başına gelenlerin bizim başımıza gelebileceğini düşlemek çekiciydi.
İşte sana Twigliht’ı neden sevdiğini açıklayan sebepler… Eklemek istediğin bir neden var mı, haydi hemen söyle:)

İlgini çekebilir

altRobsten sırları!

 

Yorum Yapın