Ne filmmiş!

764 views Yorum yap
alt

altÇooook uzun süredir öyle bir film var ki, henüz çekilmeye bile başlanmadan, hatta çekim tarihi bile olmadığı halde kimlerin oynayacağı hakkında o kadar çok söylenti dolaşıyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğal olarak bu durumda insanda merak uyandırıyor… Emma Watson, Kristen Stewart isimlerinden sonra öyle bir isimden daha bahsedilmeye başlandı ki, inanamayacaksın! ‘Fifty Shades Of Grey’ için konuşulan son isim;  Justin Bieber!!! Justin, Ian Somerhalder  isminin de geçtiği ‘Christian Grey’ rolü için düşünülüyor. Ama şimdilik Justin, bunua sadece bir espri konusu gibi bakıyor… Elbette bunların ne kadarının gerçekleşeceğini bekleyip göreceğiz… Bu arada Justin turneler sırasında saklanbaç oynamaktan çok keyif aldığını ve güvenlik sebebiyle bütün  görevlilerin aynı otel katında kalmasının oyunu daha da eğlenceli kıldığını söylüyor.

İlgini çekebilir

altİşte bu haftanın şıkları ve rüküşleri!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Ondan çok hoşlanıyorum

 Merhaba, ben 13 yaşındayım ve okulda birinden hoşlanıyorum, ama adının ne olduğunu bile bilmiyorum. O, arkadaşımın arkadaşı ve sadece beden derslerinde görebiliyorum. Bazen de okulda gezinirken görüyorum. Onun dikkatini çekmek ve benden hoşlanmasını sağlamak

Devamı   1674