Murat Boz’dan Demet Akalına sürpriz!

2679 views Yorum yap
alt

 altSon anda Demek Akalın’ın Rumeli Hisarı konserine gelemeyeceğini söyleyen Murat Boz, beklenmedik bir sürpriz yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demet Akalın’ın Rumeli hisarında verdiği konserde düet teklifini kabul eden Murat Boz son anda rahatsızlandığını söyleyerek gelemeyeceğini bildirmesi üzerine, Demet Akalın “Murat Boz’un rahatsızlığı nedeniyle gelemiyor. Kendisinin yerine dansçılarını gönderdi.” dedi ve espiriyle karışık “kendisi yok ama dansçılarıyla idare edeceğiz artık…”  diyerek birlikte düet yapmayı planladıkları Murat Boz’un Uçurum adlı parçasını seslendirmeye başladı.

Murat  Boz’un   herkesi  şaşırttığı an…

Nakarat bölümünde dansçıların arasından saklanan yakışıklı sanatçı üstündeki pelerini çıkarıp şarkıya girdi. Bir anda Murat Boz’u sahnesinde gören Demet Akalın şaşkınlığını gizleyemediği gözlerden kaçmadı. Murat  BOZ Akalın’ın ilk Rumeli konserinde sürpriz yaparak ünlü sanatçıyı ilk Rumeli Hisarı konserinde yalnız bırakmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

“Çok mutsuzum”

Merhaba! Benim büyük bir sorunum var. Annemle babam ayrı, ben annemin yanında kalırken annemin para durumu kötüleştiği için babamlara taşınıyorum. Babam, dedemlerle yaşıyor. Çünkü hasta ve çalışamıyor. Ama fiziksel bir engeli yok. Benim odamı

Devamı   1236