Manşet Ünlüler

Modunu göre Tini’le

Tini yepyeni albümü “Tini Tini Tini” ile kulaklarımızın pasını siliyor. Albümde her moda uygun parça bulunuyor. Modunu Tini’lemeye hazır ol!

 

Un Beso en Madrid

Ruh hali: Nostaljik

Alejandro Sanz ile yaptığı düette Tini, sevgilisi tarafından geride bırakıldıktan sonra anılarını hatırlıyor. Tini ve Alejandro’nun seslerinin uyumu sanki 50’li yıllara ait bir parça dinliyormuşuz hissi yaşatıyor. Geçmişi hatırlamak istersen bu parçayı dinle.

 

Fresa

Ruh hali: Eğlenceli

“Fresa” sözleri açısından diskoyu çağrıştırsa da, melodi olarak tam da Tini’den beklendiği gibi Latin ezgilerine sahip. Eğlenceli ritmiyle şarkı, stresli anlarda düşüncelerini neşeyle doldurmanı sağlayacak.

 

Si Tú Supieras

Ruh hali: Aşık

Aşkın ne kadar paha biçilemez olduğunu hatırlatan bu mutlu parçayı, aşıkken dinlersen daha etkili olacaktır. Tini aşkın korkutucu olabileceğini gösteriyor ancak tam da ihtiyacımız olan şeyin bu olduğunu da söylemeden edemiyor.

 

Tuyo

Ruh hali: Karşı konulamaz

Tini sevgilisini aklından çıkarmaya çalışsa da, bunu başaramadığını ve aşkının isteyebileceği her şey olduğunu söylüyor. Bu şarkı bize hayatta her zaman dört gözle bekleyeceğimiz şeyler olduğunu hatırlatıyor.

 

Te Olvidaré

Ruh hali: Kafası karışık

İlişkisinde zorlu bir dönemden geçen Tini, istemeden de olsa artık onunla olmayacağını ancak aradığı anda hemen telefona cevap vereceğini ima ediyor. “Te Olvidaré”, kaybettikten sonra aşkı bir daha asla bulamayacağına dair korkuları barındırıyor.

 

Acércate

Ruh hali: Sevilmiş

Tini şarkıda duygusal olarak sevildiğini söylüyor. Gitar tınılarının akustik hava kattığı şarkı, kalbimizle nasıl konuşmamız gerektiğini anlatıyor.

 

Playa

Ruh hali: Rahat

Kışa adım atsak da, Tini bizi yazın sıcaklığıyla ısıtmaya devam ediyor. “Playa” sahilde dinlemek isteyeceğimiz yaz ritimleriyle dolu. Şarkıyı dinleyince tatil moduna gireceksin:)

 

Ella Dice

Ruh hali: Mücadeleci

Başka bir kadının onun sevdiği kişiden hoşlandığını öğrenen Tini, aşkını korumak için harekete geçiyor. Geride durmak yerine, aşkı için mücadele ediyor.

 

Duele

Ruh hali: Özgüvenli

Aşkı tarafından reddedilen şarkıcı, ona hak etmediği şekilde davranıldığını nihayet fark ediyor. Kalbi kırılsa da “Özleyecek kişi ben değilim, sensin” diye artık ona ihtiyacı olmadığını aşkının yüzüne vuruyor.

 

Recuerdo

Ruh hali: Neşeli

Dans etmeyi çok seven Tini, tüm aşıkları dansa davet ediyor. Bu şarkı sayesinde çiftlerin sevgilerini ifade edeceklerine inanıyor.

 

Oye

Ruh hali: Sinirli

Sebastián Yatra’nın eşlik ettiği şarkıda ikili biten bir aşkın ardından duygularını anlatıyor. “Seni sevmek pişmanlıktı, şimdi biliyorum” diyerek bu aşka karşı kızgınlıklarını gösteriyorlar. İşin ilginç tarafı ikili birkaç ay önce ilişkilerine son vermişti.

 

Diciembre

Ruh hali: Hassas

Aşkının isteyebileceği her şey olduğunu söyleyen Tini, sevdiğinin yanında olmamasından dolayı üzüntü duyuyor. “Diciembre” bize hayatta her zaman dört gözle bekleyeceğimiz şeyler olduğunu gösteriyor.

 

Suéltate El Pelo

Ruh hali: Değerli

İlk görüşte aşık olan Tini sevgilisinin yanında kalmasını istiyor çünkü onu kaybetmekten korkuyor. Hatalarımız ne olursa olsun sevgiyi hak ettiğimizi hepimize hatırlatıyor.

 

22

Ruh hali: Özgür

Bir kez daha sevdiğinden ayırılan bir Tini ile karşılaşıyoruz. Ancak bu kez “Artık seni görmek istemiyorum Sensiz ben daha güçlüyüm” sözleriyle ayrılığın onu etkilemediğini ve güçlendirdiğini görüyoruz.

Yorum Yapın