Mischa kompleks yapmış!

1044 views Yorum yap
alt

altGencecik kız şu Mischa Barton! daha 23 yaşında üstelik güzel de bir vücudu var. Ama gel gör ki vücuduna takmış durumda!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demek ki insan güzel olmasından daha önemli bir şey varsa o da kişinin kendisini güzel hissetmesiymiş. Neden mi? Çünkü Mischa Barton da gayet güzel bir genç bir isim. fakat vücudunun bir çok bölümüyle ilgili problemi var. Mesela genç ünlü yakın çevrsinden öğrenilen bilgiye göre bacaklarından nefret ediyormuş. üstelik bikinili fotoğraflarının çekilmesinden de selülütleri nedeniniyle bir hayli korkuyormuş. Üstelik Barton şikayetçi olduğu kadar tembelmiş de! Şikayet ettiği hiç bir şey için çaba göstermiyor, nerdeyse hiç diyete girmiyormuş. Üstelik de Barton kendi sitesinde ‘insanların eleştirilerine aldırmamak ve kendinden mutlu olmak gerektiğini’ kendisi yazmış. Ah bir de yazdığını okusa tam olacakmış:)

 

İlgini Çekebilir:
alt

Masaüstünüzü renklendirecek 23 Duvar kağıdı!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Erkekler neden aldatır?

İlişkide güven her şeyden önce gelir! Ama yine de ”erkek milletine güven olmaz” sözünü aklının bir köşesinde bulundurmanda fayda var. ”Aldatılan kız” konumuna düşmek istemiyorsan, neden aldatma eğiliminde bulunduklarını bir de erkeklerin ağzından dinle!

Devamı   970