Miley Cyrus’tan itiraflar

1438 views Yorum yap
alt

altMiley Cyrus, aralarındaki ilişki konusunda net konuşmadığı sevgilisi Justin Gaston ile ilgili ilk kez bu kadar açık konuştu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miley Cyrus, her ne kadar 20 yaşındaki model ve müzisyen erkek arkadaşı Justin Gaston hakkında konuşmaktan çekinse de aralarındaki ilişkiyi de inkar etmiyor. Geçtiğimiz günlerde KIIS-FM’de Ryan Seacrest’in konuğu olan Cyrus, Gaston ile ilişkisi hakkındaki sorulara yanıt vermediğini, şu an için işlerin bu şekilde gitmesinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Gaston’ın kendisine birçok konuda yardım ettiğini söyleyen genç yıldız, Gaston ile ilişkisi üzerine konuşmama nedeni ise ne aralarında yaş farkı ne de ilişkileri hakkındaki iddialar; olay tamamen Justin Gaston’ın görünüşü. Model olan Gaston ile ilişkileri ola ki biterse insanların Gaston’dan sonra kiminle olacağını merak etmelerinden rahatsız olacağını dile getiren Cyrus, anlaşılan bir süre daha ilişkisini kameralar ardında yaşamaya kararlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Haftanın en bomba filmleri

“Acaba hangi filmi izlesem, hangisi bana göre bilmiyorum?” gibi streslere gerek yok. Sana haftanın en iyilerini seçtik, patlamış mısırını al, koltuğa yaslan, sevdiğin filmin tadını çıkart! 

Devamı   3007