Lily’ye yorgunluk yaramış!

1056 views Yorum yap
alt

altİngiliz şarkıcı Lily Allen sevimli kız imajını seksi kadın portresine çevirmeye mi çalışıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aylar süren yorucu turne temposu Lily Allen’a yaramış görünüyor. Şarkıcı, Belçika’da katıldığı  Werchter Rock Festivali’nde fit görünümüyle izleyenleri bir hayli şaşırttı. 24 yaşındaki Allen, sıcak havadan mı, yoksa geri gelen özgüveninden mi bilinmez, konserinde bir hayli iddialı bir kıyafetle boy gösterdi. Yeni albümü “It’s Not Me, It’s You”nun tanıtım çalışmaları kapsamında Amerika, Japonya, Britanya ve Avustralya’da birçok konser veren şarkıcı, önümüzdeki iki ay boyunca da Avrupa’nın birçok saygın festivalinde sahne alacak. Belçika’da katıldığı festivalde kendisine ait “Smile”, “Littlest Things” ve “The Fear” gibi hitlerinin yanı sıra, Britney Spears ve Kaiser Chiefs’ten de birer şarkı seslendiren yıldız, geceyi kendisinden sonra sahne alan Oasis ve Prodigy’yi dinleyerek sonlandırdı.

Küçük bir dedikodu; Allen, geçtiğimiz günlerde Kaiser Chiefs’in solisti Ricky Wilson’a yanlışlıkla üstsüz fotoğrafını göndermesiyle gündeme gelmişti. Sonradan iş aydınlanmış ve Allen’ın Ricky’leri karıştırdığı ortaya çıkmıştı!
alt

 İlgini Çekebilir:
alt

Masaüstünüze hareket getirin!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Selena Gomez,Taylor Swift’i Neden Yeni Evinde Ziyaret Etmedi?

Taylor Swift geçtiğimiz birkaç ayda bir sürü arkadaşıyla görüntülenmiş olsa da Star Dergisi‘ne göre genç şarkıcı mart ayında New York’a taşındığından beri çok yalnızmış.  Star Dergisi‘nin kaynağına göre Taylor,Los Angeles’ta yaşayan arkadaşlarını ziyarete gitmek istiyor fakat arkadaşları

Devamı   1055