Lily Allen’ın Kate Moss hayranlığı!

1022 views Yorum yap
alt

altLily Allen moda markaları  için mankenlik yapıyor yapmasına ama bu işin erbabı mankenler kadar güzel bir vücuda sahip olmadığının da farkında!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1985 doğumlu İngiliz şarkıcı  Lily Allen, yakın arkadaşı Kate Moss’u başarılı tasarımlarından dolayı kıskandığını söylüyor. 2007 yılında “Lily Loves” isimli bir koleksiyon hazırlayarak tasarım işinde de kendini gösteren Lily, Moss’u çok takdir ettiğini ve tasarladığı kıyafetleri kusursuz bulduğunu, fakat ileride birlikte çalışmak gibi bir planı olmadığını söylüyor. “Kate’in gardırobunu görmeniz lazım. Gerçekten mükemmel bir giyim zevki var. Topshop için tasarladığı kıyafetlerin hepsine bayılıyorum. Kate’in kesinlikle kendine has bir stili var ve onu çok iyi yansıtıyor” diyen Lily, yakında takı tasarlamaya da başlayacakmış.

Öte yandan bazı markalar için modellik de yapabileceğini söyleyen İngiliz pop star “Daha önce modellik yaptım, ileride yine yapabilirim fakat kendimi rahat hissettiğim bir iş değil. Poz vermek çok yapay geliyor. Moda fotoğrafçıları ile çalışmak ise oldukça zor. Çünkü onlar çok uzun, ince ve güzel modellerle çalışıyorlar. Ben ise ne okadar uzun ne de zayıfım” diyor. Eh, insanın kendini bilmesi güzel bir meziyet tabii.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Candan’la dün bugün yarın:)

Candan Erçetin şu sıralar her gün Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde! Hem de başarılı müzisyenin konseri kaçırma diye bir gün değil, tam üç gün üst üste! Detaylar için hemen tıkla!

Devamı   1066