Ünlüler

Leighton hakkında bilmediklerin!

alt

alt‘Gossip Girl’ün yıldızı Leighton Meester, hakkında bilmediklerin burda!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Temmuz’da sinemalarda gösterime giren ‘Monte Carlo’nun güzel oyuncularından Leighton hakkında merak edilen bir kaç konu açıklığa kavuştu.
1)    Zac Efron’un iyi bir arkadaşı. Zac 15 yaşındayken bir televizyon şovu için deneme çekimi yapan ikili bu şekilde tanışmış. Sonrasında şov hiç yayınlanmamış olsa da arkadaşlıkları devam etmiş.
2)    İyi bir oyuncu olmasının yanı sıra çok iyi de bir şarkıcı. Son performanslarından biri ise ‘Somebody To Love’ oldu.
3)    Tam bir kumral güzeli olan Leighton, aslında gerçek bir sarışın! ‘Gossip Girl’deki karakteri Blair’i oynayabilmek için saçlarını kahverengiye boyatan güzel oyuncu  radikalbir karar olsa da yaptığından çok memnun olduğunu söylüyor.
4)    Gossip Girl’ün Kraliçe Bee’si olsa gerçek hayatta bu karakterle hiç ilgisi olmadığını söyleyen güzel oyuncu, ‘Popüler olup erkeklerin peşinden koşan kızları sarsmak istiyorum. Ben hiç bir zaman öyle biri olmadım.’ Diyor.
5)    Tam bir hayvan sever olan Leighton kırma bir teriyeri kurtarmış. Jack ismini verdiği köpeğini sık sık sete de götürüyor.

İlgini çekebilir

altKim daha şık?

 

Yorum Yapın