Ünlüler

Kurdeleli güzel

Tüm dünyanın dikkatini bir anda üzerine çekmeyi başaran Jojo Siwa, şimdi de yeni çıkardığı kitabı Jojo’s Guide ile karşımızda:)

 

Kimlik kartı

Tam adı: Joelle Joanie Siwa

Doğum tarihi: 19 Mayıs 2003

Doğum yeri: Omaha, Nebraska, ABD

 

 

Dansçı, şarkıcı, sosyal medyacı… Onun için ne desek az kalıyor:) 13 milyon fanı olan Jojo, Youtube kanalında 4.3 milyondan fazla abonesiyle fırtınalar estiriyor. Ünlü televizyon kanalı Nickelodeon ile anlaşma imzalayan ünlü güzel, hayatımızda olmaya devam ediyor. Peki saç kurdelelerini almak için hiç üşenmeden Türkiye’den İngiltere’ye gidebilecek hayranlara sahip olan Jojo, daha önce ne yapıyordu? Beş yaşındayken dans etmeye başladı. Favorisi Hip hop danstı. Caz müzik dinlemekten, sanatın içinde olmaktan çok hoşlanıyordu. Ünlü bir dans yarışmasında 5 finalist arasına kalan Jojo, en genç dansçı oldu.

 

Aile hayatı

  • Annesi Jessalynn, Amerika Omaha’da kendi dans stüdyosuna sahip.
  • Kendisinden büyük, Jayden adında bir ağabeyi var.
  • Coco, Lulu ve BowBow adında üç tane köpeği var.

 

 

Rehber kitabı

“Umarım, kitabım kendine inanan ve güvenen kızlara kılavuz olur” diyen Jojo, şu günlerde oldukça heyecanlı. Her zaman bir kitabı olmasını istediğini söyleyen, Youtuber’ların kitaplarını okumaya bayılan çıtırımız, kitabı yazarken de birçok kişinin fikirlerini göz önünde bulundurduğunu söylüyor. Kitabın hazırlığını bir yıldan uzun bir süredir yapıyordu ve şu an hala bittiğine inanamıyor! Ayrıca bu kitabı okuyan kişilerin onu daha iyi tanıyacağını da eklemeden geçemiyor.

 

Yeni projeler

Önümüzdeki yıl “Nickelodeon’s Lip Sync Battle Shorties” şovlarında yer alacağı için çok heyecanlı. Jojo: “Oldukça eğlenceli olacak. Herkesin bizi izlemesi için sabırsızlanıyorum” diyor ve Nick Cannon’nın yardımcısı olacağını, sunarken de ona destek olacağını söylüyor. Şovda da Bruno Mars’ın şarkılarından birini söyleyeceğinin ipucunu veriyor.

 

 

 

 

Yorum Yapın