Küçük kurbağa Lady Gaga!

1849 views Yorum yap
alt

altLady Gaga, garip moda anlayışını epey ileri boyuta taşıyıp bu sefer de katıldığı bir televizyon programında karşımıza küçük kurbağa imajıyla çıkıyor.

 

 

 

 

 

 

Lady Gaga da kendi modasını yaratanlardan! Hem de öyle böyle bir moda değil! Onu bir gün yırtık pırtık püsküllü bir kıyafet bir gün de de kurbağa kostümü içinde görebiliyoruz. Katıldığı bir televizyon programında giyim kuşamıyla ilgili soruları cevaplayan Lady Gaga, New York’ta arkadaşlarıyla bu şekilde giyindiğini çünkü bu giyim tarzının onun yaşama biçimini yansıttığını söylüyor. Onun gibi giyinmek için kimsenin paraya ihtiyacı olmadığını, yalnızca biraz cesaret ve yaratıcılıkla onun gibi farklı görünülebileceğini söyleyen çılgın şarkıcı anlaşılan onu her görüşümüzde bizi şaşırtacak:) Lady Gaga’nın kurbağa kostümlü kıyafetleri için sonraki sayfayı tıkla!

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Okul

Selam arkadaslar ya okuldan nefret ederim ama yaz tatillerinin ortalarında okul için heycanlanıyorum.Neden bilmiyorum.Ben 7.sınıfa geçicem ve şu şekilde çantalardan istiyorum.Okulların açılmasına yaklaşık 2 ay var . Ama okul dönemi geldiginde bu çantalardan nerde

Devamı   1019