Küçük kurbağa Lady Gaga!

1927 views Yorum yap
alt

altLady Gaga, garip moda anlayışını epey ileri boyuta taşıyıp bu sefer de katıldığı bir televizyon programında karşımıza küçük kurbağa imajıyla çıkıyor.

 

 

 

 

 

 

Lady Gaga da kendi modasını yaratanlardan! Hem de öyle böyle bir moda değil! Onu bir gün yırtık pırtık püsküllü bir kıyafet bir gün de de kurbağa kostümü içinde görebiliyoruz. Katıldığı bir televizyon programında giyim kuşamıyla ilgili soruları cevaplayan Lady Gaga, New York’ta arkadaşlarıyla bu şekilde giyindiğini çünkü bu giyim tarzının onun yaşama biçimini yansıttığını söylüyor. Onun gibi giyinmek için kimsenin paraya ihtiyacı olmadığını, yalnızca biraz cesaret ve yaratıcılıkla onun gibi farklı görünülebileceğini söyleyen çılgın şarkıcı anlaşılan onu her görüşümüzde bizi şaşırtacak:) Lady Gaga’nın kurbağa kostümlü kıyafetleri için sonraki sayfayı tıkla!

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Yıldızlar bir orada, bir burada!

Ne domuz gribi, ne küresel kriz… Dünyaca ünlü yıldızları, çalışmak ve gezmekten kimse alakoyamıyor. Bir bakıyorsunuz davetteler, bir bakıyorsunuz film galasında… İşte, hafta boyunca objektiflere yakalananlar…                

Devamı   6101