Manşet Ünlüler

Kızlar erkeklere karşı

Little Mix üç kişi olarak geri döndü! Jesy Nelson’ın ayrılmasından bu yana ilk parçaları “Confetti”yi yayınlayan Little Mix kızları, Little Mix erkekleriyle karşı karşıya geliyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Little Mix erkekleri

Little Mix, şarkıları “Confetti” için kamera karşısına geçti. Albüme ismini veren şarkının remix versiyonunda kızlara rapçi Saweetie eşlik ediyor. Klipte Perrie, Jade ve Leigh-Anne’i bir gece kulübünde eğlenirken görüyoruz. Kızlar burada üç erkekle karşılaşıyor; Kendilerinin erkek versiyonu. Evet, kızlar klip için erkek kılığına giriyor. Bununla da yetinmiyorlar, kendilerine isim bile koyuyorlar. Perrie Pez’e, Leigh-Anne Lenny’e ve Jade de J-Dog’a dönüşüyor. Kirli ve karışık sakalları, maskülen yüz hatları ve taktıkları kalın zincirlerle ilk başta onların kim olduğunu anlamakta zorlandık. Jade albümün çıkışından beri böyle bir klip hazırlamak istediklerini söylüyor. Kızlar, “Size görünüş, koreografi hizmeti veriyoruz ve sizi çok özel üç çocukla tanıştırıyoruz. Bununla gurur duyuyoruz, umarız hepiniz onu seversiniz!” diye tanıtımını yaptıkları klibin altında altından iyi kalmış görünüyor.

Dans düellosu başlıyor

“Her gün kulüpteymişiz gibi kutlamak istiyoruz / Tüm arkadaşlarım burada yanımda oluyor / Ve sana ihtiyacım yok, sana ihtiyacım yok” sözlerinin yer aldığı şarkının klibinde kızlar, erkek ikizleriyle bir dans düellosunda buluyor. Çekişmeli geçen bu savaşın ardından kızlar tuvalette erkeklerin dedikodusunu yaparken, erkekler de kendi aralarında kızlar hakkında konuşuyor. Klip en sonda yapılan bazı komik hataları göstererek sona eriyor. İzlemesi oldukça keyifli olan “Confetti”nin klibini mutlaka izle ve kızların erkek versiyonlarını gör!

İlk kez üç kişiler

“Confetti”nin orijinal versiyonu, grubun geçen yıl çıkardıkları albümde yer alıyor. “Confetti”, sağlık nedeniyle aralık ayında gruptan ayrılan Jesy’den bu yana grubun üçlü olarak yer aldıkları ilk şarkı. “Gerçek şu ki, son zamanlarda grupta olmak ruh sağlığıma gerçekten zarar verdi. Bir kız grubu içinde olmanın ve beklentileri karşılamanın sürekli baskısını çok zor buluyorum” diye Jesy gruptan ayrıldığını açıklamıştı. Kızlar da onu çok sevdiklerini ve zihinsel sağlığı ve iyiliği için Jesy’nin doğru olanı yapmasının çok önemli olduğu konusunda hemfikir olduklarını belirtmişlerdi. “Little Mix yolculuğumuzdan hala çok keyif alıyoruz ve üçümüz bunun sona ermesine hazır değiliz” diyerek yola üç kişi olarak devam edeceklerini duyurdular. Onları üç kişi olarak görmek biraz garipti ancak birbirinden yetenekli bu üç kızın güzel işlere imza atacaklarını biliyoruz.

Anne oluyorlar

Ve büyük sürpriz! Leigh-Anne anne oluyor. Başarılı şarkıcı, nişanlısı Andre Gray ile ilk çocuğunu beklediğini duyurdu. Leigh-Anne müjdeyi, “Bu anı çok uzun zamandır hayal ettik ve rüyanın nihayet gerçekleşeceğine inanamıyoruz. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz” notuyla duyurdu. Ancak grupta anne olmaya hazırlanan tek üye Leigh-Anne değil. 2017’den beri futbolcu Alex ile birlikte olan Perrie de hamile olduğunu açıkladı. O da aynı Leigh-Anne gibi oldukça heyecanlı. Aynı anda iki bebeğin teyzesi olmaya hazırlanan grup üyesi Jade de hem Leigh-Anne hem de Perrie için çok mutluymuş.

 

Yorum Yapın