Manşet Ünlüler

Kıdemlilerin gözdesi

Billie Eilish fan kulübü giderek genişliyor. Ünlüler de yetenekli şarkıcının hayran kulübüne dahil olmak için birbiriyle yarışıyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Camila Cabello

Camila hem Billie hem de ağabeyi Finneas O’Connell’ın hayranı. Şarkıcı Finneas ile proje yaparken ileride Billie ile çalışmaya can attığını her fırsatta dile getiriyor. Camila bir Billie hayranı olabilir ama kız kardeşi Sofia ondan daha büyük bir hayran. Onunla tanıştığında gözyaşlarını tutamamış. Cami bu durumu, “Kardeşim kiminle tanışırsa tanışsın asla ağlamaz. Taylor Swift ve diğer herkesle tanıştı. Billie’ye sıra geldiğinde ağlamaya başladı. Onu benden daha fazla seviyor” diye anlatıyor.

Justin Bieber

Billie büyük bir Belieber. Zamanında odasının duvarları onun posterleriyle kaplıymış ve hala hakkında 7/24 konuşabilecek potansiyele sahip. O kadar şanslı ki idolü de onun hayranı çıktı. Bu yıl Coachella’da Justin ona sürpriz yaptı ve şarkıcılar tanışmış oldu. Billie’nin “Bad Guy” şarkısına yaptığı remix’i de “Seninle gurur duyuyorum” notuyla paylaştı.

Demi Lovato

“Bad Guy”ın etkisinden bir türlü çıkamayan Demi, her fırsatta şarkıcıya ne kadar bayıldığını duyuruyor. Billie sosyal medyaya konser alanındaki fotoğrafını “Buraya nasıl geldim?” notuyla paylaştığında Demi, “Sıkı çalışman ve doğallığınla. Dünya senin etrafında dönüyor çünkü sen kendin gibi davranan, gerçekten yetenekli ve zeki bir sanatçısın. Bunu hak ediyorsun” diye cevap verdi.

Niall Horan

Billie’nin son albümü “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” ile onun büyüsüne kapılanlar arasına Niall da var. Billie ile çalışacağı günü dört gözle bekliyormuş.

Katy Perry

Artık sektörde kıdemli biri olan Katy, Billie’yi adeta kanatları altına alıyor. Onun gibi yetenekli ve değerli birinin korunması gerektiğini söylüyor.

Avril Lavigne

Billie’nin, idolü olan şarkıcıları kendine hayran etme gibi bir özelliği var. Onlardan biri olan Avril, Billie gibi yetenekli biri tarafından idol olarak algılanmanın onur verici olduğunu ve birbirlerine benzediklerini söylüyor. Avril, genç şarkıcıyı konserlerde de yalnız bırakmıyor.

Lana Del Rey

Lana ve Billie zaman zaman müzik tarzlarıyla karşılaştırılıyor. Bazı Lana hayranları, Billie’yi onu taklit etmek suçlamıştı. Üzgünüz hater’lar bu iki başarılı şarkıcıyı düşman edemeyeceksiniz. Çünkü Lana, şarkıcının işlerinden “Billie Eilish’i seviyorum. Bunca zaman pop müziğe böyle birini bekliyordum. O müthiş biri” diye takdirle bahsediyor.

Hayley Williams

Billie’nin genç yaşlı fark etmeksizin her yaştan hayranı var. Paramore’un solisti Hayley, “Ben yetişkin bir insanım ve Billie Eilish dinleyince kendimi kaybediyorum” diyor. Seninle aynı duyguları paylaşıyoruz Hayley:)

Yorum Yapın