Genel Manşet Ünlüler

Karol pembeler diyarında

Karol Sevilla pespembe yeni şarkısı “Nadie te entiende” bizi pembe düşler diyarına götürüyor. Ayrıca şarkıcının tek sürprizi bu da değil.

Yazı İrem Naz Güvel

Ortalığı kasıp kavuruyor

Bu yılın başında Karol Sevilla, artık eskisi gibi olmadığını ve şarkılarıyla dünyayı fethetmeye istekli olduğunu söylemişti. Gün geçtikçe müzikal yapısını geliştirdi ve ortaya dinlemesi oldukça keyifli şarkılar çıkardı. Bu yıl ilk olarak “Tus besos” şarkısıyla kulaklarımızın pasını sildi. Şarkı 24 saatten daha kısa bir sürede 200 binden fazla izlendi ve hemen ardından trend videolar listesine girdi. Şimdi de “Tus besos” ve Disney Prensesleri kampanyasının bir parçası olan “Desde hoy” şarkılarının ardından “Nadie te entiende” ile ortalığı sallamaya başladı.

8 tane Karol

“Nadie te entiende”nin klibi tozpembe renkleriyle içimizi yumuşatıyor. Klipteki renk kullanımı Karol’un bugüne kadarki kliplerinden farklı ve başka bir seviyeye taşıyor. Ayrıca “Nadie te entiende”de sekiz tane farklı Karol karşımıza çıkıyor. İyi koreografi ve animasyonlara sahip bu renkli klibi kaçırmamalısın!

Hastanede kutlama

Şarkının tanıtımı sırasında maalesef Karol bir rahatsızlık geçirdi. Bademcik iltihabından dolayı bayılan şarkıcı hemen hastaneye kaldırıldı. Neyse ki Karol bu süreci sorunsuz bir şekilde atlattı ve yanında olan hayranlarına, “Size teşekkür etmek istiyorum çünkü ‘Nadie te entiende’ bir milyonu geçti. Hastanede kutlama yapacağım. Tüm sevginiz, şefkatiniz için teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir destek! Size çok öpücükler gönderiyorum, kendinize iyi bakın lütfen” diye teşekkürlerini sundu.

Yeni dizi geliyor

Son yıllarda müzik alanında görmeye alıştığımız Karol, şimdi köklerine yani ekrana geri dönüyor. Hem de başladığı yer Disney’de. Pipe Bueno ile birlikte başrolde yer alacağı “Siempre Fui Yo” adlı dizi Disney+’da yayınlanacak. “Bakış açısını çok değiştireceğini” iddia eden dizide Karol, Lupe adında babasının şüpheli ölümünü araştırmak için müzik yarışmasına katılan bir karaktere hayat verecek. Karol karakteri hakkında, “Lupe değişik bir bakış açısına sahip ve zihnini çok farklı kullanıyor. Disney’den görmeye alıştığımız karakterden tamamen farklı. Normal bir ergeninki gibi daha gerçek sorunları olan, daha büyük bir karakter” diye belirtiyor. Onu en son 2018’de “Soy Luna”da izledik. Şimdi Karol’u bir projede görmek bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor.

Yorum Yapın