Ünlüler

Kanka oldular

Tanıştıklarında birbirlerinden hoşlanmayan ancak birbirlerini tanıdıktan sonra kanka olan ünlüleri biliyor musun? Bu isimler seni şaşırtacak!

Ian Somerhalder & Kat Graham
“The Vampire Diaeries” dizisinin ilk sezonlarında Bonnie ve Damon’ın birbirlerinden ne kadar nefret ettiğini hatırlıyor musun? Aslında bu durum gerçek hayatı yansıtıyormuş desek yalan söylemiş olmayız. Bunun itirafı ise Kat Graham’dan geldi. İlk sezonda Ian ve onun birbirlerinden hiç hoşlanmadıklarını, ancak çekimler sırasında arkadaş olduklarını ve bu soğukluğun geçtiğini söyledi. Hatta şu an Ian’ın 30 yıl sonra bile en iyi arkadaşı olacağını düşünüyor. Bunun en önemli sebebi ise Ian’ın kendisine çok destek olması ve yardım etmesiymiş. Umarız bu arkadaşlık hiç bitmez!

Louis Tomlinson & Liam Payne
One Direction grubuyla tanıdığımız yakışıklılar, grubun ilk dönemlerinde arkadaş bile değillerdi. Liam ise aralarındaki anlaşmazlığın sebebini ikisinin de çok farklı karakterlere sahip olması olarak görüyor. Bu yüzden de birbirlerinden nefret ediyorlarmış. Hatta ilk kez bir grup olarak bir araya geldikleri yarışmada neredeyse her gün tartışıyorlarmış. Tabii sonradan buzlar erimiş ve birbirlerini kabullenmişler. Bu da arkadaşlığa ilk adım olmuş!

 

Lorde & Taylor Swift
İkilinin bu kadar yakın durduğuna bakmayın! Çünkü bu durum eskiden çok farklıydı. Yıllar önce Lorde katıldığı bir röportajda Taylor’ı muhteşem bulduğunu ancak onun gençler üzerinde herhangi bir iyi etki oluşturmadığını söylemişti. Lorde’nin Taylor ile arkadaş olmasıyla tüm bu düşünceleri değişti. Bugünlerde ikilinin arasından su sızmıyor!

 

 

 

Miley Cyrus & Emily Osment
Disney Channel’da yıllarca izlediğimiz “Hannah Montana” dizisinin yıldızları Miley ve Emily dizide kankaları canlandırıyordu. Ancak kameralar kapandığı gibi bu iyi ilişki sona eriyor, ikili beraber takılmayı bırakıyordu. Zamanla ise farklılıklarını kabullenerek iyi anlaşmaya başladılar. Yıllar önce başlayan bu arkadaşlık hala devam ediyor!

 

Ian Harding & Troian Bellisario
“Pretty Little Liars” dizisinin Spencer ve Ezra karakterini canlandıran ikili, aslında her çekimde bir araya gelmiyordu. Ancak bazı bölümler beraber oynadıkları sahneler artıyor, günlerce beraber çekim yapıyorlardı. Beraber geçirdikleri zamanlar onları ayrılmaz ikili yapsa da, ilk tanıştıkları anda birbirlerinden hiç hoşlanmadılar. İlk kez bir araya geldiklerinde küçük bir tartışma yaşadıklarını itiraf eden isim ise Troian oldu! Neyse ki bu durumu daha sonradan atlatmışlar ve arkadaş olmuşlar.

 

 

Luke Hemmings & Michael Clifford
5 Seconds of Summer grubunun ayrılmaz ikilisi, bir zamanlar birbirlerinden hiç hoşlanmıyorlardı. Hatta Luke, bu hoşlanmamanın neredeyse nefret kadar güçlü olduğunu bile itiraf etmişti. Tabii yine de ikili müzik nedeniyle sürekli bir aradaydı. Müziğin sağladığı bu yakınlık ikiliyi arkadaş hatta kanka yaptı! Onlar artık çok yakın arkadaş.

Kendall Jenner & Taylor Swift
Fotoğraftaki kız grubunu bilmeyen var mı? Taylor Swift, Gigi Hadid, Karlie Kloss, Kendall Jenner ve Cara Delevingne yıllardır asla ayrılmıyorlar. Ancak Taylor ile Kendall’ın arası her zaman bu kadar iyi değildi. Hatta bu kadar iyi arkadaş olmalarını grubun diğer üyeleri sağladı diyebiliriz. İlk başlarda birbirlerinden hoşlanmamalarının sebebi ise Harry Styles. Çünkü yakışıklı yıldız önce Kendall ile daha sonra Taylor ile çıktı. Tabii bu, Kendall ile Taylor’ın arkadaş olmasını etkilemedi!

 

Yorum Yapın