Kore Manşet Ünlüler

K-Pop Grubu RIIZE Marka Elçileri Oldu

Louis Vuitton, K-Pop grubu RIIZE’ı en son Marka Elçileri olarak duyurmaktan mutluluk duyuyor.

SM Entertainment’ın yeni erkek grubu 4 Eylül 2023’te ilk çıkışını yaptı. Grubun adı RIIZE, sırasıyla büyümeyi ve hedeflere ulaşmayı simgeleyen ‘Rise’ ve ‘Realize’ kelimelerini bir araya getirerek ‘birlikte büyüyen ve hayalleri gerçekleştiren bir takım’ olmanın özünü yakalıyor. İlk çıkışlarından bu yana RIIZE, kendine özgü tarzı, kişiliği ve müziğiyle dünya çapında dikkatleri üzerine çekiyor ve özellikle kendi müzik türü olan Duygusal Pop’u şekillendiriyor.

Yeni çıkış yaptı

RIIZE, duygu yüklü pop müzikleriyle, günlük yaşamın ve paylaşılan deneyimlerin evrensel duygularını vurgulayarak dünya çapındaki dinleyicilerle bağlantı kurmayı amaçlıyor. Bu yılın Eylül ayında yayınlanan ilk single albümleri “Get A Guitar”, bir hafta içinde bir milyon satarak ve uluslararası listelerde zirveye yerleşerek önemli bir etki yarattı.

Grup, trendleri belirleyen ve kendine güvenen moda tarzıyla büyük ilgi topluyor. Rahat ve özgür moda seçimleri şimdiden moda dünyasında ilgi uyandıran RIIZE grubu, Louis Vuitton ile gelecekteki iş birliklerini ve maceralarını büyük bir heyecanla bekliyor.

Yaratıcılığa olan ortak bağlılığıyla Louis Vuitton, bu heyecan verici yolculukta RIIZE ile çalışmaya başlamaktan mutluluk duyuyor.

Yorum Yapın