Ünlüler

Justin Timberlake, Kilimanjaro Dağı’na tırmanacak!

alt

 altAfrika’daki susuz insanlara yardım için toplanan maceraperestler arasında Justin de var.

 

 

 

 

 

 

 

 

Justin Timberlake ve rapçi Lupe Fiasco, pop şarkıcısı Kenna tarafından Afrika’daki susuz insanlara yardım sağlamak üzere bu sonbaharda Kilimanjaro’ya tırmanmaya ikna edilmiş. Üçlüye, dünya çapındaki su sorununa dikkat çekmek için yapılacak 19 bin fit yüksekliğindeki zirve tırmanışında, babasını susuzluk yüzünden kaybetmenin eşiğinden dönen Etiyopya asıllı şarkıcı Kenna tarafından toplanan bir grup macerasever de eşlik edecekmiş. 
Elle Dergisi’ne konuşan Kenna şunları söylemiş: “Babam Etiyopya’daki susuzluk felaketi yüzünden neredeyse ölecekti. Bana orada bir su kuyusu açmaktan bahsetmişti ve ben de bu konuyla ilgilenebilecek ve temiz içme suyu tedariki konusunda yardım etmek isteyebilecek arkadaşlarımı topladım.” 
Kenna’ya eşlik edecek rapçi Fiasco da maceraya hazır olduğunu vurguladı. “Ben doğuştan macerakoliğim” diyen Fiasco, en büyük motivasyon kaynağı olarak gördüğü Kenna’ya, “çeşitli sabotaj planları yapıyorum; çadırına, karıncalarla dolduracağım kabanına dikkat etsin!” diyerek gözdağı vermiş! Anlaşılan önümüzdeki sonbahar eğlenceli haberler bizleri bekliyor.

Yorum Yapın