Josh Holloway’in kostümleri açık artırmada!

3083 views Yorum yap
alt

altJosh Holloway’in bizi, “kızgın kumlardan serin sulara atlattığı” Magnum reklamındaki kostümleri, açık artırma ile satışta! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lost’un hırçın ve seksi yakışıklısı olarak tanıdığımız Josh Holloway (Sawyer), bildiğiniz üzre geçtiğimiz aylarda Litvanyalı manken Ingrida Kraus ile birlikte Magnum reklamlarında rol almıştı. Eğer gözünüzü Holloway’den ayırabilip de reklamı izleyebildiyseniz “jilet” gibi gıcır gıcır kostümlerini de hatırlıyorsunuzdur. İşte şimdi o kostümler www.gittigidiyor.com internet adresinde açık artırma ile satışa sunuluyor. 

Her iki oyuncunun reklam kampanyası boyunca giyindikleri kıyafetler, 27 Kasım-4 Aralık tarihlerinde İstanbul Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal trafik ışıkları önünde sergilenecek. Satışa sunulan kostümler arasında Ingrida Kraus’un giydiği ünlü moda tasarımcısı Bob Mackie’in imzasını taşıyan gri renkli straplez elbise, Josh Holloway’in giydiği Versace marka vişne rengi ceket ve Holloway imzalı 10 adet kart bulunuyor. 

Unutmadan hatırlatalım, kostüm satışlarından elde edilecek gelir Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Eyvah, boşanıyorlar!

Onlar hayatta en çok sevdiğin iki insan… Ama artık ayrı yaşamak istediklerini söylüyor, boşanmaktan bahsediyorlar! Sen de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyor, kendini yiyip bitiriyorsun! Ama unutmaman gereken bir şey var; onlar birbirlerinden

Devamı   842