Jessica Biel sadece bir şans istiyor!

2972 views Yorum yap
alt

altAynı tarz rolleri oynamaktan sıkıldığını belirten Biel, seksi olmanın cezasını çekiyormuş!

 

 

 

 

 

 

 

 

Genellikle spor görmeye alıştığımız Jessica Biel, geçtiğimiz hafta katıldığı ”David Letterman Late Show”da giydiği daracık mini eteği ve saten siyah bluzu ile değişik bir imaj çizmiş. Aynı Jessica bir önceki gün yırtık jean’i, deri ceketi, toplu saçları ve spor ayakkabıları ile alışveriş yaparken görüntülenmişti. Dönüşte de arkadaşı ile birlikte kocaman bir pizza almışlar. Haftanın altı günü antrenörü ile spor yapan Biel’in pizzaları gönül rahatlığıyla nasıl yediği şimdi anlaşılıyor. Fit vücudunun Allah vergisi olmadığını biliyorduk zaten! Hatta kendine o kadar çok güveniyor ki geçtiğimiz gece “Jimmy Fallon Şov”da bir takım antrenman hareketlerini sergileyerek tüm dünyaya gösteriş yapmıştı.

İyi kız görünümünden dolayı hep aynı tarz rol tekliflerinin geldiğinden yakınan Biel, “Sadece bir fırsat istiyorum, eğer yapımcılar beğenmezlerse zaten bir şans daha vermezler, ama eğer beni değişik rollerde görmek istemiyorlar ise bu çok üzücü” diyor. Justin Timberlake’in sevdiceği Jessica, seksi ve cazibeli görünmenin de bir dezavantaj olduğunu eklemiş. Acaba Justin de bu konuda onun gibi düşünüyor mu merak ettik doğrusu.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Masaüstünüzü renklendirecek 23 Duvar kağıdı!

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Çok sinirliyim

   Merhabalar, 17 yaşımdayım ve aileme, arkadaşlarıma, kısacası herkese aşırı bir sinirlilik duygusu aşılıyorum. Daha önceleri çok sakin ve hayata mutlu bakmayı amaçlayan biriydim. Ancak şu an çok mutsuz ve de stresli bir hayatım

Devamı   1395