Manşet Ünlüler

Jennifer Lopez Müzikali

Toplamda 80 milyondan fazla plak satışı ve 15 milyardan fazla dinlenmeyle müzik dünyasında unutulmaz bir iz bırakan Jennifer Lopez’in uzun süredir beklenen yeni albümü ve albümden ilham alan müzikal deneyim filmi THIS IS ME…NOW 16 Şubat 2024’te Prime Video’da izleyici ile buluşacak.

 

Jennifer Lopez’in yaklaşık on yıl sonra çıkardığı ilk stüdyo albümü olan This Is Me…Now, sanatçının This is Me…Then albümünün 20. yıldönümünün de kutlaması niteliğini taşıyor. 10 Ocak 2024 tarihinde dünya çapında yayınlanacak olan albümün prodüktör ve bestecileri arasında, Jennifer Lopez, Rogét Chahayed (Doja CatTravis Scott), HitBoy (Drake) ve Jeff “Gitty” Gitelman (H.E.R, Victoria Monet) bulunuyor. Diğer katkıda bulunanlar arasında Angel Lopez (Jack Harlow), Drew Love (G-EazyThe Chainsmokers), INK (Beyoncé), Prince Chrishan (Meek MillChris Brownve A&R’dan Brandon Riester (BMG) yer alıyor. R&B, çağdaş pop tınıları ve hip-hop ritimlerinin zahmetsizce harmanlandığı albümde Lopez’in bugüne dek en duygusal, içten ve kişisel vokalleriyle kendine özgün imzasını taşımaktadır.

Ne zaman yayınlanacak?


This Is Me…Now: The Film, 16 Şubat 2024 tarihinde yalnızca Prime Video üzerinden dünya çapında yayınlanmaya başlayacak. Yönetmenliğini 
Dave Meyers‘in üstlendiği yapımın senaryosu, Jennifer Lopez, Matt Walton ve Ben Affleck tarafından yazılmış; filmin hikayesi ise Jennifer Lopez, Dave Meyers ve Chris Shafer tarafından kaleme alınmıştır. Nathan Scherrer prodüktörlüğünde gerçekleşen filmin, yönetici prodüktörlüğünü Jennifer Lopez, Elaine Goldsmith-ThomasBenny Medina ve Nuyorican Productions adına Courtney Baxter üstlenmektedir. Amazon MGM Studios stüdyolarında çekilmiş olan film, Jennifer Lopez’in aşk hayatını içten, düşündürücü, seksi, komik, fantastik ve son derece eğlenceli bir müzikal ve görsel içerikle anlatıyor. Film, Jennifer Lopez’in kendi iyileşme yolculuğuna ve her zaman mutlu sonlara inanmasına içten bir övgüde bulunuyor. Sanatçıyı hiç görülmemiş bir perspektifle izleyiciyle buluşturarak benzersiz bir deneyim sunuyor. 

 

Amazon MGM Studios, Nuyorican Productions’dan satın aldığı This Is Me…Now: The Film’i dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede Prime Video’da yayınlayacak. Merakla beklenen This Is Me…Now: The Album ise Nuyorican/BMG tarafından satışa sunulacak.

 

This Is Me…Now: The Album’un ilk single’ı Can’t Get Enough, 10 Ocak 2024 Çarşamba günü yayınlanacak. Bugünden itibaren tüm büyük yayın kanallarında önceden kayıt yapılabilecek şarkıdan 30 saniyelik bir ses klibi de sosyal platformlarda paylaşılacak.

Yorum Yapın