Genel Manşet Ünlüler

İtiraf köşesi

Bu yıl Grammy’e damga vuran ve her geçen gün kendisini geliştiren Olivia Rodrigo’dan ilginç itiraflar geldi.

Ormantik tatil

Romantik bir tatil planı yapan Olivia, erkek arkadaşıyla birlikte bir dağ evine gitmiş. Ancak dağ evi oldukça soğukmuş ve çift, ısıtıcıyı bir türlü çalıştıramamış. “Bir odun sobası vardı ve onu yakmaya çalıştık. Odanın çabuk ısınması için tüm pencereleri kapattık. Bir anda her yer duman oldu. Dumandan çok etkilendim ve midem bulanmaya başladı. Sözde bu tatilin romantik olması gerekiyordu” diye Olivia başına gelen talihsiz olayı anlatıyor.

En ünlü fangirl

Olivia’nın hayranı olduğu ünlülerin listesi bir hayli kabarık. Bu ünlüler arasında başta Taylor Swift olmak üzere Niall Horan, Avril Lavigne ve Cardi B yer alıyor. Üstelik bir zamanlar One Direction hakkında bir hayran hikayesi yazdığını da kabul ediyor. Fangirl’lük konusunda Olivia’dan öğreneceğimiz çok şey var.

Hissettiklerini yazıyor

Genç şarkıcı, birçok kez “Sadece erkekler hakkında şarkı yazıyor” eleştirisine maruz kaldı. Bir zamanlar Taylor Swift’e de bu tarz eleştiriler yapılmıştı. Olivia da, aynı Taylor gibi bu yorumlara çok üzülüyor. “Ben genç bir kızım. Gerçekten yoğun hissettiğim şeyler hakkında yazıyorum. Aşk acısı çekiyorum ve sevdiğim kişiye özlem duyuyorum. Bunun gerçek ve doğal olduğunu düşünüyorum” diye yapılan bu eleştirilerin haksız olduğunu ve ne hissediyorsa onu şarkılarına yansıttığından bahsediyor.

Sosyal mesafe

Sosyal medya çoğu zaman herkes için yıpratıcı olabiliyor. Olivia da bu durumdan rahatsız olduğu için buna kendince bir çözüm bulmuş. Şarkıcı sosyal medyaya mesafe koymak adına, telefonuna bir kilit eklemiş. Böylece Olivia, Instagram’da 30 dakikadan fazla zaman geçirdiğinde otomatik olarak uygulamadan atılıyor. Bizce çok iyi bir çözüm, denemeye var mısın?

Ünlülere DM atıyor

Olivia’nın büyük bir fangirl olduğundan bahsettik. Hayranı olduğu ünlülerle tanışmak için onlara DM atmaktan çekinmiyor. Son olarak, yakından takip ettiği şarkıcılar Gayle ve Gracie Abrams’a DM’den mesaj atarak onlarla iletişime geçmiş. İki şarkıcı da Olivia’nın mesajına dönüş yapınca, genç şarkıcı mutluluktan havalara uçmuş.

Olduğu gibi

Son bir buçuk yıl Olivia için fırtına gibi geçti. Ancak şöhretin onu değiştirmediğini, bir yıl önce yaşadığı problemleri hala yaşadığını ve ona neşe veren şeylerin hala onu mutlu ettiğini söylüyor. Biz de Olivia’nın bu gerçekçi tarafına hayran oluyoruz.

Disney aşığı

Disney’in “High School Musical: The Musical: The Series” dizisiyle adını duyuran şarkıcı, Disney’e karşı büyük bir zaafı var. Platformda yayınlanan dizi ve filmleri yakından takip ediyor ve tüm şarkıları ezbere biliyor. Özellikle “Lemonade Mouth” filminin müzikleri onun favorisi.

Stilini beğenmiyor

Şarkıcının müziği gibi tarzına da bayılıyoruz. Ancak Olivia moda konusunda iyi olmadığını şöyle açıklıyor: “Çok gencim ve henüz doğru düzgün bir stile sahip değilim. En azından deniyorum. Renkli, eğlenceli, rahat ve genç olan şeyleri beğeniyorum.” Bizce Olivia kendisine haksızlık ediyor, tarzı oldukça göz kamaştırıcı.

Karşı tarafı düşünüyor

Olivia ilişkileri konusunda açık açık konuştu. Genel olarak karşı tarafın kırılmaması için elinden geleni yaptığını ve özellikle ilk buluşmalara önem verdiğini söylüyor. “İlişkilerimin üzerinde çalışıyorum. Eğer buluşmam kötü geçiyorsa, bunu çaktırmamaya çalışırım. Çünkü karşımdaki kişiyi rahatsız etmek ve kaba davranmak istemem” diyen Olivia buluşması kötü geçse de, karşı tarafı kıramayacak kadar kibar biri.

Cüppesini aşırdı

Geçtiğimiz yıl liseden mezun olan şarkıcı, Instagram hesabında mezuniyetini kutlamak için kep ve cüppeyle çektiği fotoğrafları paylaştı. Ancak Olivia’nın giymiş olduğu cüppe, en yakın arkadaşı Iris’inmiş. “Fotoğrafta üstümde olan kep ve cüppe aslında bana ait değil. Çünkü evde eğitim gördüğümden bir mezuniyet törenim olmadı. Bu yüzden Iris’in kepini ve cüppesini aşırıp onlarla fotoğraf çektim” diye itiraf ediyor.

Yorum Yapın