Manşet Moda Ünlüler

Insta-bahar

Bahar geldi, havalar ısındı. Modumuz ha-ri-ka! Bu enerjiyi sosyal medyada yaymaya var mısın? Aklında bir fikir yoksa, ünlülerin bahar paylaşımlarını örnek al.

İrem Naz Güvel

     

Nina Dobrev

Kısıtlamalar yavaş yavaş kalkarken mesafeni koruyarak arkadaşlarınla çeşitli aktiviteler yapabilirsin. Bunlar içinde en eğlenceli olanı tabii ki bisiklete binmek. Arada mola verip bu eğlenceli anlarınızı paylaşmayı unutma.

Dove Cameron

Baharla birlikte insanın içi içine sığmaz ve bir şeyler yaratma hissi ortaya çıkar. bu çizdiğin bir portre, çektiğin eğlenceli Reel veya yazdığın bir şiir olabilir. Dove da baharın yaratıcılık ruhuyla çizdiği resimleri takipçileriyle paylaşıyor. Sen de yaptığın çalışmaları göster.

Camila Mendes

Bir yıldan fazladır pek dışarı çıkmıyoruz. Çıktığımızda da temiz havayı depolamakta yarar var. Camila’nın yaptığı gibi yürüyüşlere çık. Böylece hem mutluluk toplayacaksın hem de Instagram’dan like’ları:)

Olivia Rodrigo

Havalar ısınınca etrafımızdaki her şeyin cıvıl cıvıl olmasını istiyoruz. Olivia yeşilleri çekmiş ve telefonunu da bahara uydurmuş. Etrafındaki renkli objeleri sosyal medyaya yükleyerek takipçilerine baharı hissettirmeye çalış.

Anne-Marie

Ayna selfie’lerinin kraliçesi Anne-Marie’den öğrenecek çok şey var. Fotoğraflarında kompozisyonu, açıları ve ışığı çok iyi ayarlıyor. Sosyal medyada nasıl cool fotoğraflar paylaşmak istiyorsan, Anne-Marie’nin hesabına şimdi bak!

Charli D’Amelio

Biliyoruz bahar ayında derslere girmek çok zorlayıcı oluyor. Dışarıda mükemmel bir hava var ve sen sınavlara odaklanmakta zorlanıyorsun. Görünen o ki Charli de seninle aynı durumu yaşıyor. Ders arası çektiğin birkaç selfie modunu yükseltecektir.

 

 

Yorum Yapın