Manşet Ünlüler

Influencer yalanları

Zoey Deutch ve Dylan O’Brien’ın başrolü paylaştığı “Not Okay” filmini izlemen için sana 7 neden sıralayabiliriz.

Yazı İrem Naz Güvel

  1. Arkadaşı, sevgilisi ve sosyal medyada takipçisi olmayan yazar Danni Sanders, Instagram’da takipçi sayısını artırmak umuduyla bir plan hazırlar. Buna göre Danni, Paris’e gitmiş gibi hesabından bir sürü fotoğraf paylaşır. İşin doğrusu, Danni bu sözde Paris gezisinin fotoğraflarını evinde çeker ve photoshop ile kendini oraya gitmiş gibi gösterir. Ancak Paris’te korkunç bir olay meydana gelir ve Danni bir anda halk kahramanı olur. Genç kız farkında olmadan hayal ettiğinden daha büyük bir yalanın içine düşer. Bu yalanlarla dolu yeni macerasında Danni, aktivist Rowan ile beklenmedik bir arkadaşlık kurar ve hayallerinin erkeği Colin ile tanışır. Influencer ve aktivist olarak Danni, sonunda her zaman istediği hayata ve takipçiye sahip oldu. Ancak bir influencer olarak hayatı, hayal edebileceğinden daha karmaşık olmaya başlar.
  2. Influencer dünyasını merkezine alan film, değişen sosyal medya dünyasında insanları etkileme kültürünün doğru ve yanlışlarını göstermeyi hedefliyor.
  3. Zoey Deutch influencer Danni Sanders’a ve Dylan O’Brien da onun kalbini çalan Colin’e hayat veriyor. “Not Okay”, bu yıl ikiliyi birlikte izlediğimiz ikinci film. Zoey ve Dylan daha önce “The Outfit” filminde bir araya geldiler.
  4. “Not Okay”de Dylan’ı daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde izleyeceğiz. Oyuncu, bu film için saçlarını sarıya boyadı. Aynı zamanda rolü gereği birçok sahte dövme yaptırdı. Bu görünümüyle Dylan, Pete Davidson ve Machine Gun Kelly’e benzetildi.
  5. “Not Okay”in yönetmenliğini Bella Thorne ve Patrick Schwarzenegge’nin başrolünde yer aldığı “Midnight Sun” filmi oyuncularından Quinn Shephard üstleniyor. Bu, Quinn’in yönettiği ve senaryosunu yazdığı ikinci film.
  6. Embeth Davidtz, Brennan Brown, Karan Soni, Mia Isaac, Dash Perry, Nadia Alexander, Dionne Hodge ve Negin Farsad filmin kadrosunda yer alıyor.
  7. “Not Okay”, “The Bling Ring” ve “Spring Breakers” filmleriyle de benzerlikler taşıyor. O filmleri izlemediysen göz atmanı tavsiye ederiz.

Yorum Yapın