Manşet Ünlüler

İlişkiler karışık

Şu günlerde Shawn Mendes’in aşk hayatı gündemimizde! Neden mi? Çünkü başarılı sanatçının adı son zamanlarda yakın arkadaşı, masörü ve eski sevgilisiyle anıldı.

Yazı İrem Naz Güvel

 

Romantik yemek

İlk olarak Sevgililer Günü’nden bir gün önceye yani 13 Şubat’a dönüyoruz. Shawn Mendes ve Sabrina Carpenter, Los Angeles’ta birlikte yürüyüş yaparken görüldüğünde kimse onların sevgili olabileceği ihtimali üstünde durmamıştı. Ancak akşam çıktıkları romantik yemek sonrası işler değişti. O akşam orada olan bir kişi, Shawn ve Sabrina’nın yemekte çok samimi olduklarını ve net bir şekilde randevuya çıktıklarını söyledi.

 

Parti çıkışı yakalandılar

Tüm dikkatleri üstüne çeken çift, Miley Cyrus’ın rekorlar kırdığı yeni albümü “Endless Summer Vacation”ın partisine ayrı ayrı katıldı. Ancak partiden birlikte ayrıldı. Uzun süren spekülasyonların ardından nihayet Shawn, bu konuya bir açıklık getirdi. Yüzü olduğu markanın basın toplantısında, Sabrina ile sevgili olup olmadıkları sorulduğunda şarkıcı, “Hayır, birlikte değiliz” açıklamasıyla bu söylentilere nokta koydu.

 

Bir aşk daha

Bu açıklamayla birlikte Shawn – Sabrina çifti için sular durulmuşken, Shawn ile ilgili bir başka söylenti daha ortaya atıldı. Shawn’ın 51 yaşındaki masör Jocelyne Miranda ile ilişki yaşadığı fotoğraflarla kanıtlanmaya çalışıldı. Jocelyne, Shawn’ın birkaç yıl masörü olarak çalıştı ve turnede, etkinliklerde hep Shawn’ın yanındaydı. Aslında ikilinin sık sık birlikte görülmesi bundan kaynaklanıyor. Yakın bir kaynak, “Shawn, Dr. Jocelyn Miranda ile hiç çıkmadı ve aralarında hiçbir zaman romantik bir ilişki olmadı” diye söylentileri yalanladı. Üstelik Jocelyn’in yazar Stas Arsonov ile olduğu da söyleniyor.

 

Shamila yeniden mi?

Son aşk iddiası ise eski sevgilisi Camila Cabello ile oldu. Eski aşıklar, Coachella festivalinde bir araya geldiler. Oldukça samimi görülen çiftin öpüştükleri fotoğraflar yayılınca ikilinin yeniden bir araya geldiği düşünüldü. Onlara yakın bir kaynak, çiftin son birkaç haftadır iletişim halinde olduğunu ve aralarındaki kimyanın hala hissedildiğini açıkladı. Tüm bu samimiyete rağmen ikili, ilişkilerinin şu anki durumu hakkında açıklama yapmasa da hala görüşmeye devam ediyor. Anlaşılan çift, bu kez ilişkilerini ağırdan almak istiyor.

Yorum Yapın