Manşet Ünlüler

İki Harry birden

Harry Styles beyaz perdeye geri dönüyor. Hem de bir değil, tam iki filmle:)

Perdeye dönüyor

İkinci albümü “Fine Line” ile ilkinden daha iyi bir şekilde dönen Harry Styles, albümdeki “Watermelon Sugar” şarkısıyla ilk Billboard birinciliğini yakaladı ve müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştırdı. Bütün bir yaz onun şarkılarını dinleyerek geçirdik. Şimdi ise sıra diğer tutkusu sinemayı geliştirmeye geldi. Harry, “Dunkirk” ile başladığı sinema macerasına büyük bir hızla devam ediyor. Filmden önce, onu hep ekran önünde rol yaparken görmek istemiştik. İlk büyük rolünü Christopher Nolan imzalı “Dunkirk”te yapması, şarkıcı oyunculuk kariyeri için şanslı bir adım oldu. Harry’nin oyunculuğu da beklediğimizden de üstün çıkınca onu sinemada izleme isteğimiz daha da arttı.

 

Endişelenme, Harry

İlk gelen sinema haberinde Harry’nin, Olivia Wilde’ın yeni filmi “Don’t Worry, Darling”de oynayacağı duyuruldu. Ancak başta şarkıcının oynayacağı düşünülmemiş çünkü ilk teklif Shia LaBeouf’a götürülmüş. Ancak Shia’nın çalışma programı filmin çekimleriyle uyuşmadığı için filmden ayrılmış ve böylece rol Harry’e teklif edilmiş. Filmde şarkıcıya kimler mi eşlik edecek dersin? Florence Pugh, Chris Pine ve Dakota Johnson gibi sevdiğimiz isimler kadroda yer alıyor. Çekimler başlamadan filmi merak etmeye başladık. Umarız kadrosu kadar harika bir film olur. 1950’li yıllarda geçecek film izole ve ütopik bir topluluğu merkezine alacak. Florence, filmde garip olayları fark etmeye başlayan ve akıl sağlığını yavaş yavaş sorgulamaya başlayan mutsuz bir ev kadınını canlandıracak. Harry de onu çok seven ancak ondan karanlık bir sır saklayan mükemmel kocasına hayat verecek. Bu gizemli karakterin Harry’e çok yakışacağına dair hislerimiz kuvvetli. Hem Olivia hem de Florence, şarkıcıyla tanıştıktan sonra oyuncu kadrosunda yer aldığı için çok mutlu olduklarını dile getirdi. Zaten kim mutlu olmaz ki:)

 

Eller yukarı

Harry’nin oyunculuk serüveni tam gaz devam ediyor. “Don’t Worry, Darling”in hemen ardından şarkıcının LGBTQ+ temalı “My Policeman” filminde oynayacağı açıklandı. Bu filmde ona eşlik edecek isim de “Baby Driver” ve “Cinderella” filmlerinden tanıdığımız Lily James. 1950’lerde Brighton’da geçecek film, ilk karşılaştığında Tom’a aşık olan okul öğretmeni Marion’ın hikayesini anlatacak. Filmin çekimlerine gelecek yaz başlanılacak. Harry, Love On Tour turnesinden arta kalan vaktini film setlerinde geçirecek. Şarkıcı önümüzdeki yıl epey bir meşgul olacak görünüyor.

 

Brad Pitt müjdesi

Resmileşen bu film haberleri dışında bizi hepsinden daha fazla heyecanlandıran bir söylenti de ortalıkta dolaşıyor. Söylenilenlere göre Harry ve usta bir o kadarda yakışıklı oyuncu Brad Pitt ile “Faster, Cheaper, Better” adlı filmde oynamaya hazırlanıyor. İki favori erkeğimiz aynı filmde olacağını düşünmek aşırı derecede harika bir haber değil mi? Haber yayılmaya başladığı andan itibaren sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Ancak iki tarafın basın sözcüleri bu haberi yalanladı. Henüz resmi bir şeyin olmadığını açıkladılar ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor:) Heyecanla bu filmle ilgili haberleri takip ediyoruz.

 

Yorum Yapın