Ünlüler

HSM starlarını dinle, yıldız ol!

alt

 altHigh School Musical Serisi’nin üç bomba ismi Zac, Ashley ve Vanessa’dan “popüler olma” tüyoları almaya ne dersin?

 

 

 

 

 

 

 

Yazı: Hazan Aköz

Kendine inan
Ashley diyor ki: “Lisedeyken hiç de popüler bir kız değildim. Şimdi eski fotoğraflarıma bakıyorum ve o zamanlar neler düşünüyor olabileceğimi tahmin etmeye çalışıyorum. Bildiğim tek şey var, o da kendime olan inancımı hiçbir zaman kaybetmediğim…”

Tadını çıkart!
Zac diyor ki: “Acaba okul çıkışında, eğlenmek ve kendimi geliştirmek için neler yapabilirim diye düşünürdüm hep. Benim için cevap sahneydi ve bunu ilk başta sadece eğlenmek için yapıyordum, çok ilginç değil mi:)”

Yeteneklerini keşfet
Vanessa diyor ki: “Kendine karşı her zaman dürüst ol ve kimsenin seni etkilemesine izin vermeden yeteneklerini keşfetmeye çalış. Nelerden keyif alıyorsun, hangi alanlarda başarılı olduğunu düşünüyorsun ve bu sana neler kazandıracak? Sonra da asla durma ve yoluna devam et!”

Korkma, istediğini al
Vanessa diyor ki: “Eğer bir şeyi gerçekten çok istiyorsan, git ve onu al. Ben iş görüşmelerine gittiğimde kendime her zaman şunu söylüyorum: ‘Bu kez her şey çok daha güzel olacak ve kimse beni durduramayacak.’”

Ayakların her zaman yere bassın
Zac diyor ki: “İnsan popüler olmak adına kötü arkadaşlardan etkilenebilir. Ben hala her sabah kahvesini içen, sakince evinde oturan sıradan bir gencim. Ama çevremde beni aşağı çekmeye çalışan insanlar oluyor. Mantığı asla elden bırakmamak gerekiyor.”

 

Onların star olma hikayeleri ve diğer önerileri için Heygirl’ün Kasım 2008 sayısına göz atmayı unutma!

 

İlgini Çekebilir:
alt

Pelin Karahan’nın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yorum Yapın