Manşet Ünlüler

Hokus pokus

İster korkutucu bir film karakteri, ister sevimli bir sincap gibi giyinsinler, ünlüler Cadılar Bayramı’nda bambaşka birine dönüşüyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Hunter Schafer

“Euphoria” yıldızı Hunter Schafer, Cadılar Bayramı’nda sevilen anime dizi “Soul Eater”dan Maka Albarn’a dönüştü. Oyuncunun bu kostümü, dizinin hayranları tarafından tam not aldı.

Lisa & Jisoo

Blackpink’ten Lisa ve Jisoo, Cadılar Bayramı’nda kostümleriyle adlarından söz ettirmeyi basardı. Lisa, geçen yılın popüler dizisi “Squid Game”de “Kırmızı ışık, yeşil ışık” oyunundaki bebeğe dönüşürken, Jisoo da Lisa gibi giyinmeyi tercih etti.

Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo, “Scarface” filminde Michelle Pfeiffer’ın canlandırdığı ikonik karakter Elvira Hancock olarak Cadılar Bayramı partisine katıldı.

Ariana Grande

Cadılar Bayramı, Ariana Grande’nin en sevdiği bayram olabilir. Çünkü kostümlerini o kadar özenle hazırlıyor ki, kimse onu tanıyamıyor. Şarkıcı, “Black Lagoon” filminden Bayan Yaratık’a dönüştü. Üstelik kostümü de kendisi tasarladı.

Cardi B

Cardi B, “Addams Ailesi”nden Morticia Addams kostümüyle geçen yıl Cadılar Bayramı’na damga vurdu.

Madelaine Petsch & Camila Mendes

“Riverdale” yıldızları Madelaine Petsch ve Camila Mendes, “Scooby Doo”dan Daphne ve Velma kostümleri içinde çok sevimli görünüyorlar.

Taylor Swift

Cadılar Bayram’ında ürkütücü kostümler görmeye alışsak da, Taylor Swift kostüm tercihinde farklı bir yol izliyor. Şarkıcı, Cadılar Bayramı’nda sincap gibi giyinerek sevimli bir imaj çiziyor.

Harry Styles

Harry Styles, “Oz Büyücüsü” filminin ana karakteri Dorothy gibi giyindiğinde herkes kostümüne bayıldı. Ayrıca şarkıcı, geçen yıl Cadılar Bayram’ında bu kostümle konser verdi.

Yorum Yapın