Ünlüler

‘High School Musical 3’ Kamera Arkası

altTroy ve Gabriella, kolej hayatına güzel bir veda yapmak için bir ilkbahar müzikali düzenlemeye karar verdiler ve ortaya süper bir film çıktı. ‘High School Musical 3’ü seyredip çok beğendiğine eminiz, peki ya kamera arkasında neler yaşandığını biliyor musun?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt
Vanessa Hudgens

Film için, Fransa, Almanya, Roma ve İspanya’da galalar düzenlendi. Her bir galaya birbirinden şık kıyafetlerle katılan Ashley ve Vanessa, Almanya galasında baksana nasıl da şıklar! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt alt
1 2

1. İşte, muhteşem çiftin düzenlediği müzikalden bir dans sahnesi! Ekibimiz, çekim sırasında ne kadar da eğlenmiş, değil mi?

2. Zac Efron, Vanessa Hudgens her yerde dans mı ediyor, bize mi öyle geliyor? Çıtır saçlı Corbin Blue da onlardan aşağı kalmıyor tabii. Onun güzel partneri Monique Coleman da bu yetenekle ileride Beyonce’un tahtına aday olabilir gibi görünüyor. 

alt alt
3 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Saatlerce dans etti çocuklar ve yoruldular tabii. Vanessa ve Zac, tatlı bir moladalar. Ama yine de romantizmi elden bırakmıyorlar. Ayaklar zonklasa da yüzler gülüyor:)

4. ”Kurtulur muyuz bunalımdan, hamakta sallansak?” Zac ve Vanessa biraz tembel galiba. Set harala gürele çalışıyor, onlar hamakta keyif yapıyor;) 

 

Yorum Yapın