Genel Manşet Ünlüler

Hessa gerçek oluyor

“After” serisinde canlandırdıkları karakterler Tessa ve Hardin’in kimyasını çok iyi yakalayan Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin’in birlikte olduğu konuşuluyor. Hessa gerçek oluyor mu dersin:)

 

Geri döndüler

“After”ın sonunda Tessa, Hardin’in ona aşık olup olamayacağını görmek için bir iddiaya girip, onunla bir ilişki sürdürdüğünü öğrendikten sonra bu büyük aşkı bitiriyor. Devam film “After: Paramparça”, çiftin ayrılığının bir ay sonrasında başlıyor. Tessa bir şirkette stajyer olarak başlarken, Hardin de onu aklından çıkarmaya çalışır. Ancak Tessa, iş arkadaşı Trevor ile yakınlaşınca, Hardin’in kıskançlık krizleri başlar. Tessa bu iki yakışıklı arasında kalır. Bu onun için zor bir seçim olacaktır çünkü Trevor’ı uzun süredir oyunculuk yapmayan Dylan Sprouse canlandırıyor. Durum böyle olunca Hardin ve Trevor arasından kimi seçeceğimizi şaşırdık. Ancak Dylan serinin gelecek filmlerinde oynamayacağını açıklayınca pek bir seçeneğimiz kalmadı:(

 

Sevgililer mi?

Dylan üzüntümüzü bir kenara bırakıp asıl konuşmamız gereken konuya gelelim. Filmde Tessa’yı canlandıran Josephine Langford ile Hardin’e hayat veren Hero Fiennes Tiffin arasında bir takım aşk dedikoduları çıktı. Bu söylentiler ilk filmden itibaren var. İkili imkan buldukları her an birbirlerine iltifat ediyor ve birçok hayran filmdeki yakınlaşma sahnelerinin gerçek olduğunu iddia ediyor. İkilinin özel hayatlarını gizli tutması da bu söylentileri yayıyor. “After”ın yayınlanmasının ardından Hero, “Çok ilginç, hiç düzgün bir ilişkim olmadı. ‘Kız arkadaşım’ diyebileceğim biri olmadı” diyerek, o sırada bekar olduğunu açıklamıştı. Eğer çıkıyor olsalar bile ilişkilerini Hardin ve Tessa’nınki gibi olmasını bekleme. Çünkü Josephine, Tessa ve Hardin gibi bir ilişki istemediğini dile getirdi. Bakalım gelecekte ne gibi sürprizler olacak:)

 

Hero karşı çıkıyor

“After” serisi Hessa’nın aşkı nedeniyle birçok kez eleştirildi. Bu ilişkinin zararlı olduğu ve insanlara kötü örnek oluşturduğu düşünülüyor. Hero, “İnsanlar filmi toksik bir ilişkiyi savunduğu için eleştiriyor. Ancak filmin eğlence amaçlı olduğunu vurgulamamız gerekiyor. Film, izleyicinin takip etmesi ve hayatlarına uygulaması için bir kural kitabı değil. Hardin ve Tessa ilişkilerinin zehirli olmasını istemiyorlar ve bununla savaşmaya çalışıyorlar” diye filmi savundu.

 

Kolay ilişkiler

Josephine’e aradığı ilişkinin nasıl olması gerektiği sorulduğunda, kolay olmasını istediğini söylüyor. Hessa ilişkisini de “oldukça zor” olarak tanımlıyor. “İdeal bir ilişki değil. Aslında tüm hikaye bununla ilgili. Şahsen ben ilişkilerin kolay olması gerektiğini düşünüyorum. Basit olmalı. Neler olup bittiğinin çok farkında olmalısınız” diye Josephine aradığı ilişkiyi anlatıyor. Belki de o aşkı Hero’da bulmuştur:)

Yorum Yapın