Ünlüler

Herkes onun şarkılarını söylüyor!

Son döneme “Shape Of You” şarkısıyla damga vuran Ed Sheeran, bugüne kadar pek çok ünlü isimle çalıştı, beraber şarkı yazdı. Bu isimleri öğrenmeye ne dersin?

Taylor Swift
Ed Sheeran ve Taylor Swift’in ne kadar iyi arkadaş olduğunu bilmeyen yok! Hatta o kadar yakınlar ki pek çok kez sevgili olduklarına dair dedikodular bile çıktı. Tabii bunun sebeplerinden biri de “Everything Has Changed” şarkısıydı. Ed’in yazdığı şarkıyı beraber söylediler, hatta parçanın klibinde ikisinin küçüklüklerine benzeyen çocukları oynattılar. Umarız çalışmalarının devamı gelir de bizi bu tarz parçalardan mahrum etmezler!

Justin Bieber
Justin’in “Love Yourself” parçası Ed’in de imzasını taşıyor. Şarkıyı tek başına yazmadı ancak onun da katkılarıyla parça mükemmel bir hale geldi. Justin ile aralarının ne kadar iyi olduğunu düşünürsek ilerleyen zamanlarda yeni bir şarkı için tekrar bir araya gelebilirler:)

The Weeknd
Selena Gomez ile aşk yaşadığı için bol bol gündeme gelen The Weeknd’in şarkıları da çok dinleniyor. Bugünlerde en popüler şarkısı “Starboy” ancak “Dark Times” şarkısını da dinlemeni tavsiye ederiz. Çünkü şarkının yazılmasında Ed’in de katkısı var!

One Direction
One Direction grubuna ilk çıktığı günden beri elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan Ed Sheeran, aynı zamanda grup üyeleriyle de iyi arkadaş. Tabii sadece beraber takılmakla kalmıyorlar aynı zamanda birlikte iş de yapıyorlar. “Over Again”, “18”, “Moments” ve “Little Things” şarkılarının hepsini Ed yazdı. Bu ortaklıktan efsane şarkılar doğuyor diyebiliriz:)

Rita Ora
“I Will Never Let You Down” ve “Poison” şarkılarıyla bir dönem müzik listelerinden düşmeyen Rita Ora da Ed ile beraber çalışan şanslı isimlerden. Ünlü yıldız, “Us” şarkısını sadece konserlerinde canlı olarak söyledi. Hatta bu konserlerinden bir tanesinde yanında Ed de vardı. Bu şarkıya neden bir stüdyo kaydı yapmadığı ise gizemini koruyor!

Hilary Duff
Disney yıldızının en sevilen şarkılarından biri olan “Tattoo” parçasında Ed Sheeran’ın imzası olduğunu biliyor muydun? 2015 yılında çıkan bu yavaş şarkıyı hala dinlemediysen bir an önce dinlemende fayda var!

Yorum Yapın