Genel Manşet Ünlüler

Hayranlarına hayran

Harry Styles’a hayran olmamak mümkün değil! Bugüne kadar yanında olan hayranlarının desteğini her zaman yanında hisseden başarılı şarkıcı, onlar için her şeyi yapmaya hazır.

Sahne korkusu var

Harry Styles kliplerinde, şarkılarında, röportajlarında adeta parlıyor. Özellikle sahnedeyken, özgüveni yüksek bir imaj çiziyor. İstediğini giyiyor, istediğini söylüyor, istediği zaman dans ediyor. Böylece milyonlarca hayranına da aynı şeyi yapmaları için ilham veriyor. Bu yüzden Harry’nin daha gençken sahneye çıkmaktan çok korktuğunu ve performanslardan önce hastalandığını duymak şaşırtıcı. “Her zaman işleri batıracağımı düşünürdüm” diye itirafta bulunuyor.

“Gençler bizim geleceğimiz”

Harry, bir sanatçı olarak güvenini kazanması hayranları sayesinde olmuş. “İnanılmaz derecede cömert bir hayran grubuna sahip olduğum için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Duygusal olarak çok cömertler. Sevgilerini o kadar çok gösteriyorlar ki! Her zaman çok sevecen ve kabul edici bulduğum bir atmosfer yaratıyorlar” diye sevenlerine tüm destekleri için teşekkür ediyor. Hayranlarına minnet duyan tek şarkıcı kesinlikle o değil ancak Harry’nin onu seven insanlarla olan bağı klasik bir fandom’ın çok ötesine geçiyor. Hayranlarını, gençlerin fikirlerine değer vermeyen yaşı büyük insanlardan koruduğunu şu şekilde açıklıyor; “Pop müzikten hoşlanan genç kızların müzik zevkinin, 30 yaşındaki hippi bir adamdan daha kötü olduğunu kim söyleyebilir. Genç kızların müzikten anlamadığını nasıl söylersiniz? Onlar bizim geleceğimiz.”

Onlar yalan söylemez

Harry hayranlarının görüşlerini müzik sektöründeki insanlardan daha iyi olduğunu düşünüyor. Şarkıcı, yapımcılar için değil, hayranlarının hoşuna giden şarkılar yapılmak için elinden geleni yapıyor. Bunun en doğru karar olduğunu onu sevenlerle karşılaştığında daha da iyi anlıyormuş; “Hayranlar yalan söylemez. Senden hoşlanırlarsa, oradadırlar. Çok havalı davranmazlar. Senin şarkılarını severler ve bunu sana söylerler. Bu harika bir şey!”

“Her şeyi değiştirdiler”

Harry artık Grammy Ödüllü bir sanatçı olduğuna göre, onu One Direction günlerinden beri destekleyen genç hayranlarının bunda büyük bir desteği var. Başarısı ödüllerle taçlandırılsa da, hayranlarının sevgisiyle karşılaştırılamaz. “Yapmak istediğim müziği yapabilmem için bana özgür bir ortam sağladıkları ve son 10 yılda bu yolda beni destekledikleri için hayranlarıma teşekkür etmek istiyorum. Sizi seviyorum ve tüm kalbimle sizlere teşekkür ediyorum. Her şeyi yaptınız ve her şeyi değiştirdiniz” diye hayranlarına bir kez daha teşekkürlerini sunuyor.

Yorum Yapın