Manşet Ünlüler

Hammmburger aşkına

29 Mayıs’ın Hamburger Günü olduğunu biliyor muydun? Hamburger yemek için bir bahanemiz daha oldu:)

Brie Larson

Brie, “Room”daki performansıyla En İyi Kadın Oscar’ının sahibi oldu. Peki, bu mutluluğunu neyle kutladı biliyor musun? Leziz bir hamburgerle.

Cardi B

Cardi büyük bir hamburger aşığı. Rapçi, yoğun çalışmalarının ardından kendini kocaman bir burgerle şımartıyor.

Katy Perry

Gelmiş geçmiş en büyük hamburger sever tartışmasız Katy. Met Gala’ya bir hamburger olarak katılması hala akıllarımızda. Ayrıca başarılı şarkıcı 31. yaş gününü de bir hamburgercide kutladı.

Hailey Bieber

Anlaşılan Hailey yiyip yiyip kilo almayanlardan. En sevdiği yemek hamburger olan başarılı manken, ünlü bir fast food markasının burger soslarına bayılıyor. Hatta bu sosun özel tarifini bulmayı kafasına takmış.

Bella Hadid

Nedir bu mankenlerin hamburger aşkı! Süper model, 2017’de New York Moda Haftası’nda sürekli hamburger tüketti. Üstelik Kendall Jenner da ona eşlik etti.

Kylie Jenner

Kylie o kadar çok hamburgeri seviyor ki, hamileliğinde bile bu sevgisinden asla vazgeçmemiş. Zaman zaman hamburger bile aşermiş.

Cara Delevingne

Cara oyunculuğa geçiş yapmadan önce podyumunda önemli markaları temsil etti. Ancak bu, modelin hamburger ve patates kızartmasına yabancı olduğu anlamına gelmiyor. Cara, tüm hayatını diyetiyle geçiremeyen birkaç modelden biri.

Emma Roberts

Önemli bir gün öncesi yediklerimize dikkat etmeye çalışsak da, Emma bizim gibi düşünmüyor. Altın Küre töreni öncesi koman bir hamburger yemekten geri kalmamış. Elbisesinin fermuarı zar zor kapansa da, yediğinden asla pişman değil.

 

 

Yorum Yapın