Manşet Ünlüler

Gizli dosyalar

Sevdiğimiz ünlüler hakkında zaman zaman birbirinden ilginç iddialar ortaya çıkıyor. O teorilerin gerçekliklerini sorguladık:)

 

Teori: Lorde olduğundan yaşlı

Yeni Zelandalı şarkıcı Lorde, “Royal” şarkısıyla adını tüm dünyaya duyurduğunda henüz 16 yaşındaydı. Ancak bu kadar genç birinin böylesine başarılı bir şarkı yazması bazılarının aklında soru işareti oluşturdu. Bu söylentilerin çıkmasında şarkıcının röportajlarda yaşıyla ilgili verdiği çelişkili cevaplar çok etkili oldu. Onu genç biri olarak yansıttıklarını ve bir röportajda da 45 yaşında olduğunu söylemişti.

Gerçek: İster inana ister inanma ama Lorde gerçekten de 1996 doğumlu. Şarkıcının Yeni Zelanda hükümeti tarafından onaylanmış doğum belgesi kanıt olarak gösterildi. Baksana küçücük bir dedikodu koskoca devletin araya girmesine sebep oldu.

 

Beyonce’nin sahte hamileliği

Teori: Beyonce’nin ilk hamileliği büyük bir tartışma konusuydu. Bu hamileliğin gerçek olmadığı, Jay-Z ve şarkıcının kızları Blue Ivy’i taşıyıcı anne yoluyla sahip oldukları herkesin dilindeydi. Bu iddiaları güçlendiren olay ise Beyonce’nin katıldığı programda sahte hamile göbeğinin ortaya çıkması oldu. Oturmak için eğilen şarkıcının göbeği garip bir şekilde büzüşüyor. Bunu gören şahin gözlü izleyiciler hamile birinin karnının o şekli alamayacağını söylediler.

Gerçek: Beyonce’nin de kulağına giden bu dedikodulara şarkıcı, bugüne kadar hakkında duyduğu en saçma dedikodu olduğunu söylüyor. O eğilme esnasında görünen buruşukluk aslında elbisenin kumaşından kaynaklanıyor.

 

Teori: Taylor Swift bir satanist lideri

İnternette gezen en garip teorilerden biri de Taylor’ın bir satanist lider olduğu. Şarkının, 1953 doğumlu Zeena LaVey adındaki liderle aşırı benzerliği oldukça dikkat çekici. Taylor’ın özel güçlerinin yardımıyla kariyerinde başarılı olmak için büyü yaptığı da konuşuyor.

Gerçek: Melek yüzlü şarkıcının kötü biri olmayacağına ve böyle saçmalıklara bulaşamayacağına eminiz. Zaten Zeena LaVey ile Taylor’ın aynı insan olması mümkün değil. Anlaşılan antiler yine iş başında.

 

Teori: Avril 2003 yılında öldü

İşte yılların bitmeyen beyin yakan teorisi. Her şey Brezilyalı bir hayran sitesinin ortaya çıkardığı teorisiyle yayılmaya başladı. Bu hayranlara göre Avril, “Let Go” albümünden kısa bir süre sonra hayatını kaybetti. Bu süreçten sonra şarkıcının tarzı ve sesi birden değişmeye başladı. Çünkü sözde ölümünden sonra yerine ona tıpa tıp benzeyen Melissa Vandella adında biri getirildi.

Gerçek: “Complicated” ile hayatımıza giren Avril ile şu anki Avril aynı kişi. Melissa Vandella diye biri yok. Yıllar içinde sanatçının yüzü değişmiş olabilir ama bu tarz saçma teorilerle kafa yormaya hiç gerek yok. Avril bu dedikodulara güldüğünü ve çok garip bulduğunu söyleyerek, insanların neden böyle düşündüklerini anlamadığını açıkladı.

 

Teori: Justin Bieber bir kertenkele

Evet, doğru okudun. Justin aslında bir kertenkele. Şarkıcının şekil değiştiren bir kertenkele olduğuna dair bir makale bile yayınlandı. Hatta olayın görgü tanıkları bile var. Söylenenlere göre Justin korumasıyla birlikteyken bir anda kertenkeleye dönüşmüş. Orada tanıkları gören koruma, hemen onların görüntü almalarının engellemiş ve gördüklerini unutmaları için tehdit etmiş.

Gerçek: Sen de bizim gibi “Yok artık” dedin değil mi:) Justin’i bir kertenkeleye benzetmedikleri kalmıştı. Böyle bir teorinin neden yaratıldığına biz hiç anlam veremedik.

 

Teori: Louis Tomlinson’ın bebeği gerçek değil

Louis Tomlinson’ın oğlu Freddie gerçek biri değil. Yakışıklı şarkıcının oğluyla çekildiği ilk fotoğrafta birçok hata bulundu. Hatta Briana Jungwirth gerçekten hamile değildi. Fotoğraflardaki bebek aslında bir oyuncaktı. Tüm bu kurmacalar aslında ilgi çekmek için yapıldı.

Gerçek: Tabii ki de Freddie gerçek. Şu an 2 yaşında ve dünya tatlısı bir çocuk. Bu sadece, o dönem Louis’nin baba olmasını kaldıramayan kişiler tarafından ortaya atılmış zavallı bir iddia.

Yorum Yapın