Manşet Ünlüler

“Gece yarısı”na çeyrek kala

Yeni albümü “Midnights”ı yayınlamaya hazırlanan Taylor Swift, albümünü dinlemek için tüm hayranlarını gece yarısında buluşmaya çağırıyor.

Yazı İrem Naz Güvel

MTV’de duyurdu

Geçtiğimiz yıl Taylor Swift, “Red (Taylor’s Version)” albümünü yeniden piyasa sürdü ve Dylan O’Brien ile Sadie Sink’in başrolünde yer aldığı 15 dakikalık kısa film tadındaki “All Too Well”in klibini yayınladı. Klibin yönetmenliğini de üstenen Taylor, MTV Video Müzik Ödülleri’ne bu kliple aday oldu ve gecenin en büyük ödülü Yılın Videosu’nu kazandı. Ödül konuşması için sahneye çıkan şarkıcı, yeni albümünün hazırlıklarını tamamladığını ve yakında çıkaracağını da müjdeledi.

“Gece yarısı buluşalım”

“Midnights” adını taşıyan yeni albüm, Taylor’ın onuncu stüdyo albümü. Aynı zamanda, dokuzuncu stüdyo albümü “Evermore”dan bu yana yaptığı ilk yeni çalışma. Şarkıcı, albümden neler beklememiz gerektiğini uzun bir duyuruyla anlattı. “Sevgi ve korku içinde, kargaşa ve gözyaşları içinde ayık bir şekilde yatıyoruz” diye sözlerine başlıyor şarkıcı. “Duvarlara bakıp onlar konuşana kadar içiyoruz. Kendi yaptığımız kafeslerimizde dönüp duruyoruz ve şu anda hayatı değiştirecek bir hata yapmamak için dua ediyoruz. Albüm, gece yarısı yazılmış bir müzik koleksiyonu. Korkular ve tatlı rüyalar arasında bir yolculuk. Benimle gece yarısı buluş” diye devam ediyor. Taylor’ın hayatının belli dönemlerini kapsayan ve “13 uykusuz gecenin hikayesi” olarak tanımladığı “Midnights”, 21 Ekim’de çıkacak. Saatleri kurduk, albümün yayınlanmasını bekliyoruz!

Tarih yazabilir

“Midnights”ın da diğer Taylor albümleri gibi büyük ses getirmesi bekleniyor. Albüm, Billboard 200 listesinde 1 numaraya ulaşırsa, Barbra Streisand ile birlikte en çok 1 numara olan kadın sanatçı olarak tarih yazacak. Ayrıca “Midnights”, Taylor’ın listenin zirvesine çıkan 11. albümü olacak. Tam da Taylor’dan beklediğimiz bir başarı!

İntikam elbisesi

MTV Video Müzik Ödülleri’ne geri dönelim! 2009 yılında, Taylor En İyi Kadın Sanatçı Videosu ödülünü kazandığında, Kanye West’in sahneye atlatıp bu ödülü Beyonce’nin hak ettiğini söyleyerek Taylor’ın gecesini mahvetmişti. Bilindiği gibi Taylor ve Kanye draması uzun süredir devam ediyor. Bu olaydan 13 yıl sonra Taylor, 2009’daki törende giydiği elbisenin bir versiyonunu giyerek bu yılki törene katıldı. Ayrıca şarkıcı, bu elbisenin bir benzerini “Look What You Made Me Do” klibinde de giymişti. Bu yüzden Swiftie’ler, Taylor’ın bu elbisesini “İntikam elbisesi” olarak yorumlamaya başladı. Bizce haksız sayılmazlar!

Yorum Yapın